Opilý tajemník Prahy 3 na videu z roku 2008... a stále tajemníkuje

Vložit nový příspěvek

7.5.2010

Opilý tajemník Prahy 3 na videu z roku 2008... a stále tajemníkuje

7.5.2010 00:33 vložil Bob1

Vzpomněl jsem si na video z roku 2008, kdy si pan tajemník Fišer notně přihnul a sedl za volant. Svou cestu, kterou zakončil několika nabouranými auty komentuje slovy "zničil jsem si kariéru". Řekl bych, že nezničil. S funkcí pana tajemníka to rozhodně nehlo...

Video si můžete připomenout zde: http://www.youtube.com/watch?v=z-igN6C_akU&feature=related

O funkci pana tajemníka si můžete přečíst zde: http://www.praha3.cz/volene-organy/vedeni-radnice/ing-petr-fiser.html

Reagovat  Reagovat s citací

Vložit nový příspěvek

DISKUSE

Re: Re: Re: Chujová

Co je ti do toho? Samý zákazy. Chtěli by ste zakázat Kliniku, koncerty a teď už i psi. Žižkov začíná být jak ten trapnej Karlín. Naštěstí psy si nenechají poroučet a žádné ...
pokračování

Re: Re: Chujová

Hádám, jak to vypadá asi u ní doma.
pokračování

Re: Chujová

Vytáhni hlavu z řiti. Kvůli takovýmhle jako seš Ty, furt slýchám, že psi do města nepatří. Přitom já jsem po tom svém nikdy lejno na chodníku nenechal.
pokračování

Re: Chujová

Je na čase začít řešit.
pokračování

Chujová

Že se na to nevysere nána. Je to příroda a nikdy se hovna tady na Žižkověneřešili. Jestli jí to vadí ať to nechá uklidit když za ty psy inkasují peníze.
pokračování

Nejčtenější

Názor zastupitele: Vzkazy z Vídně a Londýna - „Neuklízíte exkrementy po svých domácích mazlíčcích? Tak zaplatíte tučnou pokutu!“

Máte to ve svých rukou! Nebuďte čuňata! Tato hesla s doprovodnými obrázky zdobí evropské metropole a vyzývají majitele psů, aby po svých miláčcích nezapomněli uklidit. Nevím, kolik se reálně uděluje pokut, ale inzerované sazby se pohybují mezi 50 eury a 1000 librami.
pokračování

TZ - Žižkovské pivobraní láká na nabídku 40 minipivovarů

Žižkovské pivobraní, které městská část Praha 3 pořádá na Parukářce ve dnech 2. a 3. června 2017, zve na speciality pečlivě vybraných 40 minipivovarů.
pokračování