Diskuse

Univerzitě J. A. Komenského hrozí omezení programů, kvůli kvalitě výuky

Vložit nový příspěvek

Ona to přece tak špatná škola nemůže být

10.2.2011 22:12 vložil Pražan odjinud

Vždyt tam získávají vzdělání naši vrcholoví státní manažeři:
"Česká pozice se Machálkové ptala i na to, zda není k takové vysoké funkci ve státní správě třeba vysokoškolského vzdělání, které jí chybí. "Bill Gates také nemá vysokou školu a myslíte si snad, že dělá svou práci špatně?" cituje server Machálkovou.
Podle informací iDNES.cz Machálková nedostudovala Pedagogickou fakultu na Palackého univerzitě v Olomouci a nyní studuje bakalářský obor na Univerzitě J. A. Komenského.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ministr-skolstvi-dobes-celi-podezreni-ze-jeho-poradkyne-brala-pres-100-tisic-16d-/studium.asp?c=A110210_172646_studium_bar "
Přece teď Dobeš nebude degradovat školu, na které mu studují jeho špičkoví spolupracovníci, no ne?


Reagovat  Reagovat s citací


a mimochodem...

8.2.2011 13:15 vložil Jarmila

Zlí jazykové tvrdí, že tuhle školu vystudovali podezřelým způsobem někteří ODSáci... notabene zvládli studium třeba v průběhu své funkce starosty, kdy se měli na 100 procent věnovat správě věcí veřejných. Například, teď jsem si vzpomněla kvůli aktuální kauze ABL na Praze 11 - nechvalně známý dlouhodobý starosta Prahy11 za ODS Dalibor Mlejnský pokud se nepletu "vystudoval" na JAK obor vzdělávání dospělých a je Mgr., jako by byl právník nebo co :)
Mimochodem, kolik zastupitelů za ODS na Praze 3, minulých i dnešních, má titul Mgr. z JAK? Ví to někdo?


Reagovat  Reagovat s citací


Moooc pěkné

8.2.2011 13:05 vložil Jarmila

Tahle škola mi byla celou dobu podezřelá - už jen tím, co tam chodilo za lidi. Když jsem slyšela jejich diskuse v autobuse, tak jsem odhadla IQ cca na 95. To není moc na vysokoškoláka. Mimochodem, někdy ty diskuse byly o tom, jak po nich učitelé vlastně moc nechtějí a ani nemusí odevzdávat povinné eseje... Prostě ideální škola.


Reagovat  Reagovat s citací


všichni byli informováni

8.2.2011 00:06 vložil Matěj Stropnický

Děkuji za tuto informaci. Jenom potvrzuje to, co jsem sdělil všem zastupitelům již před schválení materiálu, tj. že \"Univerzita\" JAK je typický příklad nekvaltní soukromé vysoké školy, kam chodí studovat věru jen ti, které jinde nikam jinam nevzali a která si tudíž jako plevel žádnou podporu naší MČ nezaslouží. Měl jsem tyto informace již tehdy z MŠMT, celá ODS se ovšem smála. Škoda, že stenozáznam nemá Kauza3 k dispozici. Každopádně jsem samozřejmě pro radnici nevýhodou smlouvu na převod pozemků při Koněvově třídě (je to to místo nad Billou, kde je dnes obrovské parkoviště) na tuto povedenou univerzitku, která si tam prý zbuduje svůj areál, při hlasování nepodpořil.
Uvidíme, třeba se ještě stavbě podaří zabránit - je to místo jako stvořené pro kultivaci např. na náměstí s parkem.
Zdraví Matěj Stropnický


Reagovat  Reagovat s citací


Re: všichni byli informováni

11.2.2011 02:07 vložil Jakub

Každý rozumný zaměstnavatel se dívá na diplomy z takovéto školy s posměchem. Stejně jako na pseudobory z veřejných vysokých škol jako "gender studies" či podobný odpad. Bohužel stát rozumným zaměstnavatelem není a i takovýto titul u svého zaměstnance finančně ohodnotí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re:všichni byli informováni

24.11.2012 23:31 vložil Vladislav Čermák

a) Zaměstnavatel, který pracovníky vybírá a finančně ohodnocuje na základě kriteria kvality či prestiže vystudované školy, opravdu rozumný není.
b) Existují organizace, kde se odborníci na gender problematiku velmi dobře uplatní a možnost uplatnění získaných vědomostí je tím nejlepším důvodem proč nějaký obor studovat.
c) Paušální dehonestace absolventů konkrétní školy nebo oboru svědčí o úrovni rozlišovacích schopností autorů podobných příspěvků.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama