Diskuse

Černý výlep: \"Kdo jsi bez viny, hoď kamenem\"

Vložit nový příspěvek

lež nebo nepravda? Světí to účel

18.10.2010 19:50 vložil Mr. Stenatko

Doufal jsem, že alespoň po volbách přestane Kauza3 lhát, nebo možná nevědomky v opojení zaujatosti publikovat své falešné domněnky. Jak víte, že na tu lampu patří cssd? Nebo Zizkov? Nebo nepatri ods?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

18.10.2010 19:54 vložil Jirka Ptáček

Je to jednoduché. Ta plocha patří vždy jedné konkrétní straně. Byly tam 4 vrstvy. Dvě spodní ČSSD. Máte jiný názor?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

18.10.2010 20:12 vložil hanumil

Zajímavé, že tento "článek" se tu objevil cca 15 minut po mém dotazu v článku předchozím. Asi náhoda... Ale pokud to mám brát jako odpověď na moji otázku, tak jste k smíchu. Vysvětlit to jako "Oni to dělali taky..." Což navíc máte podloženo jen svojí domněnkou.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

18.10.2010 20:35 vložil Jirka Ptáček

Fandíte mi :-)
Přečetl jsem Váš příspěvek, vystartoval jsem ven, během chvilky jsem našel černý výlep a do 15 minut to zvládl i s článkem. A to všechno kvuli jednomu anonymnímu rejpalovi v diskusi.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

18.10.2010 20:51 vložil hanumil

Aha, takže místo odpovědi, mě nazvete anonymním rejpalem a na odpověď se jaksi zase nedostalo.. Nejste vy náhodou politik?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

19.10.2010 07:02 vložil Sly

Zdravím- tahle diskuse je zbytecna. To, ze ODS v Praze sama poskozovala cizi propagaci je evidentni. Stejne, jako to delaly i jine strany. Zde neni rozdilu. Rozdil je v tom, ze samozrejme ODS si z moci uredni zabrala maximum ploch a lezla kazdemu poradne na nervy. Uz proto si myslim, ze je zcela v poradku, ze nekteri lide zacali jejich plakaty upravovat maluvkami, apod. Pokud ODS nekdo prelepil nebo upravil deset z asi milionu plakatu v Praze, tak je to prd proti tomu, kdyz jine strane kdosi prelepil nebo znicil polovinu z jejich treba padesati zaplacenych ploch. Znam konkretni pripady. ODS v techto volbach nesoutezila ferove, jak je ostatne jejim zvykem v posledni dobe, bohuzel.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

19.10.2010 16:42 vložil Mr. Stenatko

A jsme opět na začátku... prosím o ty konkrétní případy - důkazy - pokud je máte.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

21.10.2010 10:54 vložil hanumil

Zřejmě asi nejste ze Žižkova. Já tu pracuji a každý den projíždím přes Koněvovu. Tam nebyl ani jeden plakát ods, top09, na kterém by nebyla nálepka zelených(nebo jinak vylepšený, fantazie pana Stropnického je opravdu zajímavá). Plus rozřezané plakáty na těch sloupech. To Vám nestačí?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

21.10.2010 16:21 vložil jffff

Já jsem zase viděl přelepené všechny plakáty Žižkov nejen sobě a Matěje Stropnického v Ondříčkově ulici palakáty na studio Happy Time paní Lenky Purové Uchytilové, která byla úplnou shodou okolností členkou Komise pro likvidaci majetku na Praze 11.

Na náměstí Jiřího z Poděbrad je plakát Žižkov nejen sobě přelepený na Cirkus sobě a Matěj má takový veliký červený nos. To vymyslel asi někdo z Hurda-boys.

Nebo máte jiný názor??


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: lež nebo nepravda? Světí to účel

21.10.2010 19:19 vložil j.svrcek

Jesli chcete příklad tak jen za dva předvolební dny (čtvrtek a pátek) mi "neznámí pachatelé" 5krát polepili výlohu kde se za sklem nacházely plakáty a ukradli banner ŽnS. Že by poškozování cizího majetku a krádež?


Reagovat  Reagovat s citací


ODS

18.10.2010 16:14 vložil vilem

Arogance, s jakou si "legálně" pomocí díry v zákoně zabrala ODS a ČSSD ulice Prahy a zaplnila je obrovskými kostkami s ošklivými obličeji svých papalášů dle mého názoru velmi přispěla k jejich špatnému výsledku ve volbách. Proti tomu pár přelepených plakátů člověk sotva zaznamenal.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ODS odstupující?

28.10.2010 21:24 vložil Hurda představil své loutky! No potěš pánbů!

Hurdův gang čtyř ,alias loutky pana kmotra hurdy stále visí na domě Ondříčkova 37: Tam boční stranu domu stále využívá naše mocná podnikatelská nedemokratická strana vedená kmotrem PH. Místo toho, aby konečně zateplila SKM (samozřejmě vedená modráčkem Císařem ,jinak stále ještě zastupitelem za ODS! a pí Holzknechtovou (členkou Oblastní rady hurdovy podnikatelské strany) boční stěnu paneláku -tak tam visí kmotr Pecha Bc.- blbec celkový, protože u výtvarníků je možný jenom titul BcA. On už neví ani jaký titul si a kde koupil! Všichni si dobře pamatují jeho působení na velké radnici- kulturní beznaboh (spolu s kurevníkem richterem, kauzu dnes již mezinárodní s Muchovými obrazy, jeho činnost v dozorčí radě Pražské plynárenské) Tato činnost mu vynáší tomuto "odborníkovi" téměř 2 mil. Kč! - a bez odborného vzdělání. Asi je to tím, že další "odborník" působí za miliony v představenstvu téže firmy- vyučený topenář a pak dálkový maturant v období Stavocentrálu- podniku ÚV SSM! A toho "odborníka " znáte- je to náš milovaný modropták Pavel H.!, kmotr!
Spolu s ním další členové gangu- Jungwirt z minulého zastupitelstva- podnikatel v medicíně a údajný chirurg- to jak vypadá a funguje zdravotní péče v Olšanské 7 (špína, hnus) ho nezajímá- tam chodí jen na schůze modráků. Dalším na bilbordu je všehoschopný Zeman, ředitel FN Královské Vinohrady (k této činnosti má ještě soukromou praxi ve Vinohradském ambulantním zařízení, Kouřimská 10 jako společník) a jistě budě řádně vykonávat funkci zastupitele)- v minulém období byl místostarostou a "odborníkem" na dopravu. A madam Vranová- působila v mnoha komisích ve kterých vždy zastávala "pravicovou" politiku bez jakýchkoliv znalostí problémů! Ideální loutka v rukou Bc. Pechy a kmotra s dálkovou maturitou Hurdy! Dnes z bývalé aranžérky "podnikatelka" v reklamě! Alespoň si svoji "čuňu" na bilbordech uměla vylepšit.Ostatní púsobí jako dobře vysmátí a dobře vyžraní modráci! Pak že podnikání v dresech modroptáků nenese! ještě když jsou to loutky! No a ostatní zvolení - sladkovský, hoffmann,matušek -jedna rodina- všichni propojeni s kmotrem v mnoha funkcích- sladkovský ve Správě zbytkového majetku MČ Praha 3(tam je základní kapitál nás všech ve výši 118 mil.Kč- pozor ať ho nezpronevěří, Bonte M.P.jednatel a společník,pan hoffman společník a jednatel Kakature, Laboratories and Factories, Idomus,a zase Správa majetkového portfólia Praha 3 a v ní člen dozorčí rady a ještě stačil kandidovat jako lékař (bůh ví a on- čeho?). Matušek odborník na školství a jeho radní na MČ Praha 3, navíc člen představenstva Pražská parkovací, a.s.Kam plynou z ní peníze? Měl by se veřejnosti zodpovídat! Z tohoto vidíte, jak lze privatizovat pro sebe Správu komunálního majetku a z ní penězovod na odměny pro "modré odborníky". A k nim patří podnikatel Císař, kamarád kmotra! Je vidět jaké maáme odborníky ze strany modroptáka! A že ke svým původním profesím stačí vše další politikaření vykonávat! Pak, že nejsou zavázáni kmotrovi! A nyní další jejich triumf! Kmotřei pecha a hurda jsou mezi 20 největšími lotry současně zvolenými do velké radnice! Žižkováci se nechali zase nachytat na švestkách . Jaká změna? Lotři se prosadí všude, zvláště v Hurdystánu! Proboha kdo a kdy pošle tuto lidskou, profesní a politickou skupinu 160 modráků (která zastupovala v minulém období 70 tis. občanů) už do prd...?! Ukázka toho, že politika nemusí být službou, ale nese prachy! Navíc veřejné! Loutky styďte se!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ODS odstupující?

29.10.2010 23:53 vložil kája

Stále na nás čumějí. a slují, blázni se radují. Dobře vypasení Pecha, jungwirth, zeman spolu s nic neznající dámou (podnikatelka s reklamou) jsou ti TOP ODS Praha 3. Čumí a čumí, tentokráte z boční stěny Ondříčkovy 37. A k nim nám proděkan III. lékařské fakulty UK doc. Svoboda slibuje, že podpoří nadané studenty (jistě z veřejných prostředků)!Buď je tak blbej nebo neví nic! Jaké studenty podpoří- středoškoláky či vysokoškoláky! Mohl by také podpořit ty různé Bc. zvolené jako zastupitele na magistrát a měli by začít tak jako jiní z magistrátu na Metropolitní "Pauniverzitě". Tam se dobře a rychle studuje! Hanba jim! A co kdyby podpořil studium kmotrů z Prahy 3 a Prahy 8! ty různé kleštičky a Kladívka, Burdy a hurdy!- to by bylo něco!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama