Diskuse

Debata kandidátů na starostu je za námi, zástupce ODS si mezi lidi netroufl přijít

Vložit nový příspěvek

Pehe

12.10.2010 12:36 vložil Pedro

Ještě jedna poznámka. Zúčastněný politolog Pehe, kterého lze považovat za zcela nestranného, řekl, že takovéto předovlební debaty jsou naprosto běžné a že je s podivem, že v Praze neprobíhají. Proč tedy vládnoucí ODs nesvolala takovouto debatu sama? Když to svolá někdo jiný, tak se jen ohání podujatostí :)))). Organizátor není přeci nejdůležitější, pravidla debaty určuje moderátor a diskutující. Pokud ten je nezávislý, pak je to OK. ODs musí být teď naštvaná, že se jí přes veškerou snahu (hodně špinavé práce udělala i Volba pro Prahu 3, což je skrytá sestra ODS) nepodařilo zamezit konání této debaty. Když Vám týž den moderátor vypoví spolupráci, tak to je lidově řečeno průser. Přesto se to povedlo ustát. Díky patří panu Šímovi, který se ukázal jako skutečný profesionál !!!!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pehe

12.10.2010 13:20 vložil Jirka Ptáček

Já k tomu mám ještě jednu poznámku. Vážím si všech, co v sobě našli více odvahy než ODS. Na druhou stranu i pro ně byla ta situace natolik nezvyklá, že někteří z nich neskrývali svou nechuť z toho, že musí exhibovat před tolika lidmi najednou. Podobné akce tady prostě nemají tradici a nepočítá se s nimi. V očích politika je veřejná debata příliš riskantní podnik. Tohle chce přeci jen větší dávku úsilí, než nechat se za stranické peníze natisknout na desetitisíce letáků a nechat „se“ roznést do poštovních schránek.

Možná to bude z mé strany organizátora znít jako neskromnost. Ale své potěšení z toho, že mohli oslovit tolik lidí najednou a že je mohli zaujmout svými plány, nám vyjádřili v zákulisí jen dva z pozvaných hostů.


Reagovat  Reagovat s citací


Strana zelených

13.10.2010 11:40 vložil Libor

Když jsem tak poslouchal Matěje Stropnického v jeho nové roli, přišlo mi líto, že jste do té debaty nepozvali nikoho,kdo by zastupoval Stranu zelených.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama