Diskuse

Společné prohlášení zastupitelského klubu Žižkov [nejen] sobě: KMOTRY SI NA TRIKO NEVEZMEME

Vložit nový příspěvek

Velmi rozumný krok :)

20.10.2010 10:52 vložil Honza

Toto prohlášení mi přijde velmi rozumné. Také to cítím tak, že programy těchto dvou stran nejsou v přímém rozporu. Byl jsem na předvolebním setkání s kandidáty na starostu a musím říct, že obecenstvo občas až příliš hlasitě reagovalo na výroky paní Hujové, což ve výsledku vyznělo, že TOP09 má dost drsnou představu o cenách privatizace. Ve výsledku se ale mluvilo o slevě cca 50 procent z jakési virtuální tržní ceny, což mi přijde docela OK, pokud se ovšem do tržní ceny promítne stav celého objektu, tj. domu. Obávám se totiž, že odhadci a znalci, kteří dělali ocenění bytů pro minulou vlnu privatizace pod vedením ODS (Lochman), tak vycházeli z naprosto nerealistických představ, že byt v panelovém domě, do kterého se 30 let nedala ani koruna, má astronomickou hodnotu.
I v dalších bodech vidím poměrně shodu. Tedy přeji hodně štěstí při vyjednávání. Pokud už se ovšem mezi tím nedohodla TOPKA s Hurdou :(


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Velmi rozumný krok :)

25.10.2010 08:51 vložil Uggi

Ta poslední věta , co jste napsal mě rozesmutňuje. Hurda na radnici P-3 i na Magistrátu . To je něco co nechápu a naplňuje mě to marností. Proto ještě pořád doufám v koalici TOP 09 s ŽNS. Koalice ODS a ČSSD na magistrátu je sice katastrova a také marnost nad marnost, ale pořád by to svědčilo o rovné páteři pana Tůmy.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama