Diskuse

V Praze 3 kandiduje 10 stran. Mluví se jen o šesti z nich – proč?

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Volba pro město

4.10.2010 14:55 vložil Iont

Vzhled webových stránek je formální charakteristika, neříkám, že není důležitá, ale víc podle mě vypovídá o tom, kolik měl majitel webu peněžních prostředků. Explicitně se tam o politické spolupráci nepíše nic, v tom máte pravdu. Přesto považte, že je to velmi divné, když se konkurenti chlubí tím, že se navzájem podporují.

Vaše hodnocení pana Holzknechta coby příjemného místostarosty při vítání občánků je také víceméně formální hodnocení. Zřejmě pan Holzknecht umí příjemně a kultivovaně vystupovat na veřejnosti.

Každý politik musí počítat s tím, že nese svou kůži na trh a že může přijít řeč třeba na manželku, zvlášť když je sama politicky činná v místní ODS. Opravdu Vám to nepřijde podivné?

Každý máme svou volbu a je naprosto v pořádku, pokud se rozhodujete více podle Vašeho dojmu, já se s dovolením budu rozhodovat podle jiných kritérií.

Pro pana Jirku: Jsem v zásadě formalista, a tak dodržuji pravopis, na počátku jména píšu velké písmeno, nejsem tedy Lont, ale Iont. Nicméně obsah mého příspěvku jste pochopil správně.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama