Diskuse

Skorostarosta Zeman (ODS) vrtí Českem

Vložit nový příspěvek

Jsem z komunistické rodiny, dnes v ODS

24.3.2011 10:35 vložil Modrák málemstarostou MČ

Po působení jako místostarosta (pro dopravu) na radnici Pray 3 (v předminulém období) dostal pan MUDr. Zeman (jistě po řádném výběrovém řízení) pašalík ve formě ředitelování FN Královské Vinohrady. Tehdy vyměnil ředitelku, navíc s vědeckou hodností a MBA. On v té době byl MUDr. a nic s pověstí odborného lékařského "packala" když působil v souběžné pracovním poměru jako radní (placený) na úřadu MČ3 a v poliklinice Vinohrsdská 174.Už v této době a stále má soukromou praxi v Kouřimské!
Už v době místostarostování bydlel či byl trvale hlášen na dvou místech v Praze 3, takže mne vůbec neudivuje, že dnes pro učinkování v místní ODS (vedenou do nedávna soudruhem kmotrem PH- dosaďte si sami) uvádí adresu Křišťanova 19 (také pro podnikání) a skutečně bydlí v Chuchli! To tak dělá i soudruh PH a z jeho rodiny i PH mladší! Já zastávám k tomuto příměr- kdo lže ten i krade! A to by nebylo nic divného!
Zpátky k panu Zemanovi. Pamatuji se jak probíhala omluva pana Bc,Stropnického (že pan Z, byl na jednání školské komise byl pod vlivem alkoholu opilý) kdy se veřejnosti a zastupitelům pan Zeman dušoval, že všichni kdo ho znají potvrdí, že nepije! To byla sranda, můžete se na to podívat na videu. Prosťáček, na co sáhl nedodělal (viz stání na ulicích)! A dnes? Tento neumětel veřejné správy vede privatizační komisi zastupitelů- většího "odborníka" po lemplovi podnikateli "Zdeňďovi "Lochmanovi ODS na Praze 3 nenašla! Proto to s privatizací tak mizerně vypadá! Pan Zeman přeci pracuje v FN KV na plný úvazek, navíc působí ve své sokromé praxi a je milovníkem kultury ve společnosti Frame Art, majitele PH! To je propojeníčko špiček ODS s kmotry na Praze 3! Co se změnilo v chování ODS? Navrhla a dosadila do fungování veřejné správy politické hochšt....!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama