Nechceme další novostavby

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Nechceme další novostavby

18.5.2017 22:22 vložil Pípa

Spojila bych síly, ale vůbec nevím, jak na to...!

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: autoři článku lžou

Jakmile jsem zjistil, v čem spočívá mé obvinění ze lži , tak jsem se na facebooku omluvil za to, že jsem nesprávně citoval výrok pana Štrébla a vložil mu do úst slovo ...
pokračování

Re: autoři článku lžou

Dobrá připomínka. Já tam žádnou lež nevidím, zato jich vidím hned několik ve Vašem Názoru zastupitele v aktuálním čísle Radničních novin. Dovolím si, tedy parafrázovat Vás: Bylo ...
pokračování

autoři článku lžou

Byl jsem upozorněn, že jste mou osobu zmínili ve shora uvedeném článku. Smutně konstatuji, že zde veřejně lžete. Myslím, že by bylo vhodné abyste se mi na tomto místě ...
pokračování

Poznámka

Dobrý den, pane Štréble, zajímavé srovnání, ovšem mi chybí dva fakty v tomto článku: 1) Návrh řešení současného stavu 2) Článek absolutně nezohledňuje připravenost MČ. ...
pokračování

Dodatek 2

Ještě k nadpisu, aby nevzniklo podezření, že je manipulativní - kde se vyskytují děti občanů na praze 3, které nebydlí v bytě či ubytovně? Žádné na ulici spát nevidím.
pokračování

Nejčtenější

Odvolání ředitelky Danel ve světle veřejných zdrojů

V posledních dnech se zejména na sociálních sítích rozhořela kauza odvolaní ředitelky příspěvkové organizace Za Trojku (organizace spravuje KC Vozovna a Atrium Žižkov). Odvolaná ředitelka zveřejnila prohlášení v němž se hájí, že neudělala žádnou chybu a tvrdí, že její odvolání je pouhou čistkou, k níž nebyl žádný věcný důvod. Zkusme si její tvrzení ...
pokračování

Nezaslepený pohled na dopravní politiku

Se vstupem Zelených do vedení radnice v roce 2018 se začíná pomalu měnit i neúnosný přístup městské části k dopravě na jejím území. V zájmu radního pro dopravu už není jen a pouze plynulost automobilového provozu, ale pozornost směřuje i na ostatní způsoby dopravy.
pokračování