Opilý tajemník Prahy 3 na videu z roku 2008... a stále tajemníkuje

Vložit nový příspěvek

7.5.2010

Opilý tajemník Prahy 3 na videu z roku 2008... a stále tajemníkuje

7.5.2010 00:33 vložil Bob1

Vzpomněl jsem si na video z roku 2008, kdy si pan tajemník Fišer notně přihnul a sedl za volant. Svou cestu, kterou zakončil několika nabouranými auty komentuje slovy "zničil jsem si kariéru". Řekl bych, že nezničil. S funkcí pana tajemníka to rozhodně nehlo...

Video si můžete připomenout zde: http://www.youtube.com/watch?v=z-igN6C_akU&feature=related

O funkci pana tajemníka si můžete přečíst zde: http://www.praha3.cz/volene-organy/vedeni-radnice/ing-petr-fiser.html

Reagovat  Reagovat s citací

Vložit nový příspěvek

DISKUSE

))

Tato rostlina je velmi zdravá, léčí mnoho vážných onemocnění!
pokračování

Re: Re: Dotaz

Vážený pane Šíre, rozhovor už je zveřejněný a otázka je tam zodpovězena.
pokračování

Re: Dotaz

Připojuji se.
pokračování

Re: Pokuty

Místo stěžování si jste mohl dávno vzít vysavač a z chodníků je odklidit. Já také uklízím chodbu v baráku po jiných.
pokračování

Parkování v Husitské

Dobrý den, jak budete řešit zmizení více jak 50% parkovacích míst díky rekonstrukci ulice Husitská. Převážně v její spodní části (domy 26-36), která nemá žádné boční ulice a ...
pokračování

Nejčtenější

Pošlete nám své dotazy pro pět vybraných lídrů

Před blížícími se komunálními volbami vám Kauza 3 nabídne rozhovory s pěti lídry volebních uskupení na Praze 3. Posílejte nám své otázky a my se jich zeptáme za vás.
pokračování

Kdo kandiduje na Praze 3 - komentované kompletní kandidátky do místních voleb

Přinášíme kompletní seznam kandidátek do místních voleb na Praze 3 (5.-6.10.2018). Strany jsou řazeny podle čísel, která jim byla do voleb vylosována úřadem MČ Praha 3. V seznamech vycházíme z (nefinálního) seznamu, který včera zveřejnil Český statistický úřad a volebních dat, která zpracoval Český rozhlas. .
pokračování

Chodníky bez pastí?

V ulicích přibývají naše volební plakáty a mně přibývá dotazů. Co znamenají ty chodníky bez pastí? Výmoly? Exkrementy? Nášlapné miny? Jak si v tomhle Praha 3 vede?
pokračování