Ostrý článek na účet OS Žižkov nejen sobě

Reakce na příspěvek

Neviděl bych to tak, ale podobně

12.2.2010 23:05 vložil Pražan odjinud

Neviděl bych to Bobe jako ostrý článek na účet OS. Mně to sice přišlo jako snaha na OS něco vytáhnout, ale jak to autor všechno zmuchlal dohromady, tak pro mne to nakonec vyznívá jako obyčejný blábol, u kterého nevím, co vlastně autor chtěl říci. A tak mě zaujal vydvatel listů a leccos se mi osvětlilo. Stačí se podívat na Silver Tree do obchodního rejstříku (www.justice.cz) a způsob vzniku této společnosti v prosinci 2009, lépe chápu i roztěkanost autora článku. Přitom mě ovšem zaujal Předmět podnikání:
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb spojených s pronájmem
A dále pak vlastnické vztahy: Až do 10. února 2010 je tam ještě konkrétní jméno, ale pak pouze akcie na majitele. A tak mi to nápadně něco připomíná...Budu ze zvědavosti očekávat, kdy se Silver Tree objeví na seznamu dodavatelů služeb radnice P3 (nebo možná i jiné radnice).Je před volbama...

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Klukovská léta

40až 60 léta jsem bydlel na Olšaňáku.Klukovská léta se odehrávala kolem rybnic'ku, a Křížku. V zimě bruslení, v létě lovení dafnií, pouštění loděk a chytání čolků. Na podzim ...
pokračování

Re: Re: A co jako?

Přestaň bonzovat. Ten bar mám rád a doporučoval bych ti abys už držel hubu nebo přes ní dostaneš ty Bonzanu zasranej
pokračování

Klukovská léta

Jako učedničtí kluci scházeli jsme se u Stromu, zpívali a hráli na kytaru. Byli jsme parta co jezdila na čundry. To byla padesátá léta. Říkali jsme si 7 bratři. Obsluhoval nás Hančův ...
pokračování

hartig první starosta Žižkova

Dobrý den,je s podivem,že Praha 3 dodnes nemá ul.nebo jiný prostor pojmenovaný po zakladateli Žižkova,ani sochu,bustu ,nebo alespoň pamětní desku.Už dříve jsem to připomínal,ale přes ...
pokračování

how i get my ex back by Dr Fayosa

Laba diena, aš labai džiaugiuosi pasidalinusi tuo liudijimu su visais, kurie patiria kokių nors problemų jūsų santuokoje. Aš buvau vedęs daugiau nei trejus metus ir negalėjau pagimdyti ...
pokračování

Nejčtenější

Pojďte plánovat život na Praze 3 v příštích deseti letech - ONLINE

Zúčastněte se veřejných setkání k desetiletému strategickému plánu. Strategický plán býval dokument, který si městská část nechávala vypracovat externí firmou. Bylo splněno a mohl jít do šuplíku, odkud ho jen občas někdo vytáhl. Praha 3 to letos zkouší jinak. Inspirována Kodaní, Aarhusem či Minneapolis se pokouší sesbírat tzv. živá data od lidí, kteří zde ...
pokračování