Ostrý článek na účet OS Žižkov nejen sobě

Reakce na příspěvek

Re: Ostrý článek na účet OS Žižkov nejen sobě

13.2.2010 09:56 vložil chk

Četl jsem to, článek byl opravdu značný blábol.
Nicméně možná si za to sdružení může samo, prý ho v poslední době příliš ovládají politické zájmy a nepoužitelný radikál Stropnický (mám z první ruky ze schůze).
Článek mi spíše připadá jak na objednávku, ale nechtěl být příliš radikální. Proto autor mlží a vyhýbá se konkrétním informacím.
Pokud by článek byl objektivní, zmínil by dvojí levnou privatizaci pana místostarosty Lochmana a obvyklé ceny privatizovaných bytů jak v minulosti na Praze 3, tak hlavně ve zbytku republiky včetně Prahy. Ani jedno tam nebylo.
Nedivil bych se, kdyby vydavatelem byl přímo Hurda nebo někdo s ním "podnikatelsky" spojený.

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Klukovská léta

40až 60 léta jsem bydlel na Olšaňáku.Klukovská léta se odehrávala kolem rybnic'ku, a Křížku. V zimě bruslení, v létě lovení dafnií, pouštění loděk a chytání čolků. Na podzim ...
pokračování

Re: Re: A co jako?

Přestaň bonzovat. Ten bar mám rád a doporučoval bych ti abys už držel hubu nebo přes ní dostaneš ty Bonzanu zasranej
pokračování

Klukovská léta

Jako učedničtí kluci scházeli jsme se u Stromu, zpívali a hráli na kytaru. Byli jsme parta co jezdila na čundry. To byla padesátá léta. Říkali jsme si 7 bratři. Obsluhoval nás Hančův ...
pokračování

hartig první starosta Žižkova

Dobrý den,je s podivem,že Praha 3 dodnes nemá ul.nebo jiný prostor pojmenovaný po zakladateli Žižkova,ani sochu,bustu ,nebo alespoň pamětní desku.Už dříve jsem to připomínal,ale přes ...
pokračování

how i get my ex back by Dr Fayosa

Laba diena, aš labai džiaugiuosi pasidalinusi tuo liudijimu su visais, kurie patiria kokių nors problemų jūsų santuokoje. Aš buvau vedęs daugiau nei trejus metus ir negalėjau pagimdyti ...
pokračování

Nejčtenější

Pojďte plánovat život na Praze 3 v příštích deseti letech - ONLINE

Zúčastněte se veřejných setkání k desetiletému strategickému plánu. Strategický plán býval dokument, který si městská část nechávala vypracovat externí firmou. Bylo splněno a mohl jít do šuplíku, odkud ho jen občas někdo vytáhl. Praha 3 to letos zkouší jinak. Inspirována Kodaní, Aarhusem či Minneapolis se pokouší sesbírat tzv. živá data od lidí, kteří zde ...
pokračování