Přestavba Nákladového nádraží Žižkov

Reakce na příspěvek

Podruhé

1.4.2010 08:00 vložil M.Poche

Podívejte to je jednoduché. Náš hlas v kauze celoměstsky významných změn radního Langmajera zní zcela jednoznačně již od začátku a ty se netýkají jen NNŽ.
Co se týká hlasování/nehlasování Bohouše tak to je asi tak jako kdybych já Vás obviňoval z hlasování radního Štepánka v Radě hl.m. Prahy, kdy po tři roky hlasoval pro stovky majetových materiálů, vyjímek ze stavebních uzávěr a mnoha koncepčních materiálů. To by ste vy potom nemohli v Praze kritizovat skoro nic :-) A to je ještě velký rozdíl mezi výborem ZMČ a Radou HLMP!
Myslím, že změnit po diskusi názor je v politice zcela možné a za poslední rok doznala situace kolem NNŽ tak výrazných změn, že to nepovažuji za nic tak ostudného v případě kolegy Nigrina.
Zdraví
MP

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Re: Re: díky za článek

Diskuzi jsem cetla, ale nikde v ni nebylo "Mateji Mateji, prosim pomozte nam, nevime jak dal s zenskou otazkou" :)). Dokonce ani termin "zenska otazka" v ni nezaznel.. ;) Ocenuji Vas proaktivni ...
pokračování

Re: Solidarita

Vazeny pane Pavlasi, clanek p.Zaloudka jsem cetla nekolikrat a pomerne peclive. Moje reakce je vyjadrenim mych pocitu, ktere ve mne cetba zanechala.. Zvolila jsem formu ponekud vetsi nadsazky a ...
pokračování

Solidarita

Vážená paní Sedláčková, z Vaší odpovědi panu Žaloudkovi jsem pochopil, že jste sebevědomá žena, zkuste si jeho původní text přečíst znovu s ohledem na ženy, které takové ...
pokračování

Re: Re: díky za článek

Díky za reakci. Přečtěte si ještě jednou diskuzi pod tou fotkou z Vystřelenýho oka na Vašem facebooku. Jak oficiální profil Topky, tak Váš lídr tam připouštěli, že to problém je, ...
pokračování

opravdu se bezpečnostní situace zhoršila?

Prosím, zda by mi někdo z týmu pana starosty či z příslušného odboru MČ P3 nemohl zaslat podklady pro tvrzení "bezpečnostní situace se v posledních měsících u nás zhoršila".
pokračování

Nejčtenější

Pirátské konspirační teorie vs. realita

Na kauze 3 jsem si nedávno přečetl rádoby investigativní článek člena mediálního týmu Pirátů Prahy 3 pana Karla Světlíka. Ve zkratce v něm tvrdí, že krizi na radnici Prahy 3 vyvolal Bellu, že Bellu zařídil, že na květnovém zastupitelstvu neprošla privatizace a že jsem tohle všechno zinscenoval, abych se stal starostou. Za podobné výplody by se nemusel stydět ani Erich ...
pokračování

Manuál: Co dělat, když jste muž, člen Zelených a máte potřebu hovořit (bez nás) za nás ženy v politice

Se zájmem a pobavením jsem si přečetla článek p. Matějě Žaloudka o nás – ženách v politice – jehož základní myšlenkou budiž, že muži-politici nás do politiky dostanou. Pominu-li fakt, že Zelení na Praze 3 zjevně již v přechozích volbách pod veleúspěšnou taktovkou jejího gurua Matěje Stropnického vyčerpala všechna tzv. zelená témata (doprava, veřejná ...
pokračování

Manuál: Co dělat, když vaše kandidátka připomíná pánskou jízdu

„Popravdě si kladu stejnou otázku,“ odpovídá lídr kandidátky na dotaz kde se stala chyba. První žena je na žižkovské kandidátce TOP 09+STAN až na 11. místě a Topka k tomu říká: „na téhle slabině hodláme aktivně zapracovat“. Nabízím k obecnému využití tento manuál o pěti bodech.
pokračování