Výstavba tzv. ústupového bydlení

Reakce na příspěvek

Výstavba tzv. ústupového bydlení

18.7.2010 21:00 vložil Evans

Dobrý den,

zajímal by mě názor spoluobčanů na projekt tzv. ústupového bydlení tak, jak byl předestřen v Radn. novinách č.7-8/2010. Jsem konsternována vidinou 8patrového a 6ti patrového domu na horizontu Žižkova (najednou s tím nemají památkáři problém!?). Navíc, po zkušenostech s "hospodařením" s byty radnicí Prahy 3 nejsem zdaleka přesvědčena, že půjde o ústupové byty pro tzv. sociálně slabší spoluobčany. Zcela by se tím změnil ráz hojně navštěvované odpočinkové a sportovní zóny, s čímž nemohu souhlasit. V článku jsou navíc uváděny nepravdy, resp. zamlčována fakta o současném a minulém využití. Nemohu si pomoci, ale opět se zcela oprávněně obávám o zakšeftování, bez ohledu na občany Žižkova. Pročpak příslušní představitelé radnice s tímto projektem tak pospíchají? Je to pochopitelné, je potřeba urychleně uzavřít smlouvy, protože po podzimních volbách už tam nemusejí být... Prosím nedopusťmě to. Mezi občany Prahy 3 vzniká petice s odporem k této případné výstavbě, která vyvrcholí v úterý 20.7.2010 večer v prostorách kempu Pražačka.
Více viz www.prazacka.info

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Fakta, dojmy a uvádění na „pravou“ míru

Potěšilo mne, že novopečený pan uvolněný předseda Výboru pro výchovu a vzdělávání Zastupitelstva MČ Praha 3 pokládá můj text za „působivě napsaný“. Dokonce kvůli němu, ...
pokračování

Re: a kde budou v budoucnu chodci?Budou ručkovat na stromech, které se vysadí ?

Vážený, běžte se projít po chodníku a počítejte kolik aut před Vás najede na chodník, čí kolik jedovatých výparů nadýcháte, případně kolikrát Vám přímo na kůži doletí ...
pokračování

Diskutujme s fakty a nešermujme dojmy

Pusobive napsany text je zalozen na dojmech, ale nikoliv faktech. Rad bych to uvedl na pravou miru. Predne je treba korigovat vas vyklad, ze stehovani policistu a zaku stalo 130 milionu. ...
pokračování

Re: Nutné přejmenovat

Víte vůbec něco o maďarském povstání? Šlo o brutální vyřizování účtů vedené fašisty-sálašovci (Šípové kříže) a jejich stoupenci, kteří brutálně vraždili komunisty, ...
pokračování

Děkuji, že jsi přivedl mého manžela zpět

happy
pokračování

Nejčtenější

Koněvka - neotevíráme pandořinu skříňku kulturních válek?

Debata o přejmenování Koněvovy ulice je hodně stará a není nijak překvapivé, že s čím dál agresivnější politikou Putinova Ruska, znovu ožívá. Zastupitelstvo na ni přesně před rokem zareagovalo zadáním historické studie Vojenskému historickému ústavu. Na výsledky dosud čekáme. Otázka je, k čemu přesně nám budou. Že byl Koněv sovětský politruk, zodpovědný za ...
pokračování

Ode zdi ke zdi, aneb jak naši TOP hospodáři již desátým rokem staví úřad ze školy a školu z úřadu

„Sestěhováním úředníků do nově zrekonstruované budovy na Havlíčkově náměstí vytvoříme přívětivější prostředí pro kontakt občanů s úřadem a vyřizování všech agend na jednom místě“. Připadá Vám tento text povědomý? Pokud ne, není divu. Zapomněli na něj totiž i jeho vlastní autoři.
pokračování