Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: řešení se podaří

13.3.2014 20:56 vložil Bronislav Rašík

Dobrý den,
děkujeme za Vaší podporu.
Nechceme trhat celou ruku, když byl podán prst, ale určitě by při této akci stálo zvážit lepší zviditelnění přechodu a označení 30km 200 metrů před touto křižovatkou u Basilejského náměstí a hlavně samotný přechod u světel do Jeseniové.
Jde o to, že se obáváme, že když nebude možno odbočovat doleva do Jeseniové ulice, o to více se zrychlí už tak minimálně dvojnásobná povolená rychlost při vjíždění (řícení) se aut směrem k ohradě.
Bydlím zde skoro 15. let, ale za tu dobu jsem zde nikdy ještě neviděl jediný pokus o preventivní měření rychlosti. Chápu, že to snad ani není možné, protože kdyby byl postaven rada k Basilejskému náměstí, tak i v době dopravní špičky by neprojelo jediné auto bez pokuty a ulice by se na několik hodin zablokovala.
Možná, že by stačilo instalovat pouze obyčený digitalní display (radar, ukazatel), jako mají dnes v každé druhé vesničce naší země.
Je pro mně naprosto nepochopitelné, proč byly loni nainstalovány radarové kamery o 1000 metrů výše u zastávek Olšanských hřbitovů, kde není široko daleko jediný obytný dům a proč \"plánovači\" tyto kamery neposunuli dolů k ohradě, kde velká a hustá zabydlenost a jedna z obrovských školních tepen Žižkova.
I tak děkuji za posun tohoto problému.
Bronislav Rašíkantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama