Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: řešení se podaří

27.3.2014 13:31 vložil Bronislav Rašík

Dobrý den,
tak je to již týden co TSK přeškrnula na silnici v levém pruhu dvěma křížky dvě odbočovací šipky a na chodník VPRAVO postavila přenosnou značku "Zákaz odbočení VLEVO"...
Moc bych se přimlouval za to, aby některý z úředníků si našel byť pouze 20 minut čas a přišel se v kteroukoliv denní nebo noční hodinu podívat na výsledek.
V noci toto značení samozřejmě řidiči nemají šanci postřehnout a přes den je jim to lhostejné, jezdí po paměti a nebo nemůžou v levém pruhu vidět značku na pravém chodníku. Křížky na šipkách na silnici raději nebudeme již zmiňovat.
Je ale naprosto šílené, že tuto změnu nevnímají a ani nepostřehli policisté, kteří jsou káždé ráno v počtu 2-3 od 7:30 do 8:00 na tomto přechodu rádoby pro bezpečnost přecházejících a hlavně DĚTÍ, které v tomto čase spěchají do školy a 2 školek.
Odbočující řidiči jim jezdí téměř po špičkách služebních bot a reakce veškeré žádné. Jednoho jsme na to včera ráno upozornili a setkali jsme se pouze s nechápavým pohledem kde jsme na to přišli, od kdy to je, proč to tu je atd.
Abyste měli představu o účinnosti toho "mobilního" označení, tak jsme během týdne vždy cca 20 minut počítali v různých denní časech počet odbočujících aut do zákazu a výsledek je takový, že za 20 minut odbočí do zákazu během dne v průměru 14 aut! a je jedno, jestli jsou dva silniční pruhy plně ve špičce nebo poloprázdné.
Kdo nevěří, ať tam běží a spočítá si to.
Vyjádřil se Vám i ředitel školy Jeseniova, máte zde uvedené i katastrofální RELEVANTNÍ statistiky a výsledek je oprýskaná značka v gumovém podstavci na chodníku?
Zoufalství, lhostejnost, ubohost, bezmoc...antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama