Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Líná opozice?!? - Pane Rute

30.11.2010 17:57 vložil Tomův deník (Tomáš Němec)

Pane Rute, jako obyvatel Prahy 3 a volič ŽNS jsem se zúčastnil ustavujícího zasedání zastupitelstva 11.11.2010. Bylo pro mne zklamáním, že ŽNS se ani nepokusil navrhnout svého kandidáta do zastupitelstva, asi podle hesla KMOTRY Z ODS SI NA TRIKO NEVEZMEME.

Je samozřejmě pravděpodobné, že kandidát z řad ŽNS by při současném složení zastupitelstva neprošel hlasováním, ale to je jiná věc. Z toho, co jsem se dozvěděl o ŽNS před volbami i ze zasedání zastupitelstva mně nepřipadlo, že byste byli líní. Ale připadlo mi, že jste příliš pasívní. Že jste se opět smířili s vedoucí úlohou ODS a nesnažíte se získat pozice, z nichž byste třeba úplně nemohli ovlivnit dění, ale aspoň byste zvýšili svou vlastní informovanost, o tom, co členové rady připravují a v radě byste i výrazněji mohli vyjádřit svůj názor.

Také byste se neměli tak snadno smiřovat s tím, že Radniční noviny budou po další čtyři roky pouze pro zastupitele z ODS a TOP 09. Do každého čísla by někdo z Vašich zastupitelů měl předložit nějaký konstruktivní článek. Pokud by článek nebyl otištěn, můžete ho hned publikovat na webu s výrazným upozorněním, že článek městského zastupitele nebyl do radničních novin přijat, případně jakým způsobem byl cenzurován.

Nepřipadáte mi jako opozice líná, ale jako opozice pasivní až smířlivá.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama