Diskuse

Dodatečná gratulace k 60. narozeninám Pavla Hurdy (ODS)

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Slova

2.3.2013 17:37 vložil Jirka Ptáček

Dobrý den, odpovím Vám v několika bodech.
1) Váš příspěvek tu nikdo mazat nebude. Není vulgární, tak k tomu není důvod. 2) Naopak příspěvek virtuálního pana “Fabíka”, jež jste zmiňoval, jsem smazal osobně. Skutečný pan Fabík (pro neznalé zastupitel TOP 09) jeho autorem nebyl a o smazání mě požádal. Pokud se někdo podepisuje cizím jménem, tak mi přijde logické žádosti vyhovět.
3) Zbytek Vašeho příspěvkuje naprostý nesmysl a navíc na něj reagoval kolega.
Přeji Vám pěkný zbytek víkendu a více odvahy se pod své názory podepsat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Slova

2.3.2013 20:31 vložil TRP

Vážený pane Ptáčku, no neodpověděl jste... Není divu. Tak znovu, fakturujete něco radnici nebo ne?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Slova

2.3.2013 21:09 vložil Jiří Ptáček

Nefakturuji. S radnicí jsem podepsal smlouvu o provedení práce. Od loňského srpna jsem vykázal 72 hodin práce, což představuje úvazek 12 hod měsíčně.

Kauza3 funguje od roku 2007. Je financovaná od soukromých dárců (viz. transparentní účet) a největším množstvím prostředků přispěla nadace OSF a nadace VIA. Od těchto nadací jsme získali několik set tisíc korun.

Nic z toho není tajné. Moje identita i identita mých kolegů není skrytá a byla zde mnohokrát deklarována. Na další otázky Vám rád odpovím, pokud ke komunikaci budete přistupovat stejně otevřeně jako já.

A na závěr jedna poznámka. Zatímco K3 i autoři článků (vč. oficiálních reprezentantů radnice) zde vystupují pod svým pravým jménem, tak veškeré negarivní poznámky jsou zásadně anonymní. Ptám se proč?Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

2.3.2013 22:11 vložil Karl

A co, pane Ptáčku, pro radnici přesně děláte ? A jakou za to pobíráte odměnu ? A kolik peněz za vaše služby radnice celkem zaplatila ? S ohledem na to, že s zde zaklínáte mantrou transparentnosti, jistě nebudete mít problém uvedené skutečnosti uvést :o)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

3.3.2013 12:00 vložil Jiří Ptáček

To víte, že s tím nemám problém. Předmětem jsou poradenské služby především při restrukturalizaci webu městské části. Když zprůměruji příjem od loňského srpna do konce letošního ledna vychází to na 3 652 Kč/měs. čistého.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

14.4.2013 15:44 vložil Jiří Platil

No pane Ptáčku, vidím, že transparentnost je fajn, tedy dokud nejde o vaše peníze. Upřímně, alespoň chápu vaše racionální pohnutky vstupu do politiky. To, že vás v nějaké straně konečně přijali (TOP09), je asi váš životní úspěch, tak ho musíte využít co nejvíce. Tak proč byste nevydělával na radnici, když to jde... Tomu rozumím.....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

15.4.2013 10:12 vložil Marko Pelán

To bude asi tenhle opeřenec, ne? Nevypadá, že by jej motivovaly tři tisícovky z radnice - http://obchodni-rejstrik.podnikani.cz/jiri-ptacek/jiri-ptacek-333596.htm


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

15.4.2013 10:42 vložil TRP

A proč si tedy nechává platit? Jo vy víte, že to jsou tři tisíce? Smlouvu nám tady pan Ptáček neukázal, ani nic jiného... Vy jí máte? Tak nám jí sem dejte...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

15.4.2013 11:30 vložil Jirka Ptáček

Pane TRPe, stavte se někdy osobně a rád Vám tu smlouvu ukáži :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Slova

2.3.2013 21:11 vložil Iont

Pane Trpe, není na místě omluvit se panu Ptáčkovi za nařčení, že zde smazal příspěvek pana Fabíka, protože mu se mu nelíbil?

Jinak je celkem fajn sledovat, jak tady žonglujete s otázkami, vršíte sugestivní a nepodložená obvinění a přitom se tváříte děsně korektně.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slova

27.3.2013 12:48 vložil TRP

Tak tedy pane transparentní Ptáčku, řekněte nám, kdo Vám podepsal tu dohodu o práci, kdo Vám kontroluje ty vykázané hodiny a kdo je podepisuje? Jen abychom měli jasno, proč jste vstoupil do TOP09.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama