Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Praha 2

10.10.2011 19:22 vložil Zdeněk Hrdlička

Vážený pane Ptáčku,
jakkoliv jsou mi Vaše myšlenky blízké, obávám se, že tentokrát jste přeci trochu idealista. Je zcela lhostejné, do které ze současných stran vstoupíte, protože všudypřítomní prospěcháři Vás tam stejně převálcují a Vám zbydou jen starosti a placení příspěvků. Dokud bude přetrvávat stav, že si strana po (často velmi sporném) vítězství rozdělí lukrativní posty ve státní správě a státem řízených společnostech zcela bez ohledu na odbornou způsobilost nebo kvalifikační předpoklady dotyčných (viz ministry, střídající rezorty bez sebemenších skrupulí), nebo dokonce začne proti vší logice ("rozpočtová odpovědnost") další posty uměle vytvářet (aby se dostalo i na další), bude tento marasmus bohužel přetrvávat. Komunální politika je jen zmenšený obraz té velké.
Podobně založit stranu novou znamená bojovat s administrativními překážkami, které Vám současná garnitura bude všemožně klást do cesty (v obavách o svou budoucnost).
Obávám se, že jediné řešení je (řečeno počítačovou terminologií) totální reset v podobě nové (tentokrát už snad probůh dotažené) revoluce a následující okamžité změně pravidel hry.
Přeji hezký den, Zd. Hrdličkaantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama