Diskuse

Reakce na příspěvek

ale ale

10.6.2013 21:02 vložil Matěj Stropnický

Dobrý den,

rád bych poopravil horlivost pana kolegy: audit Lupáčovky se nekonal "z iniciativy TOP 09". Kdyby tomu tak bylo, mohl pan Popov takovýto audit navrhnout již dávno před vznikem koalice TOP 09/ŽNS/ČSSD, neboť již za ODS seděl ve statutárním orgánu Investiční a rozvojové, který je k tomu způsobilý. Jenže pan Popov to tehdy s ODS nejen neprosadil, ale ani nenavrhl. Na auditu se totiž shodla celá nová koalice a bylo naopak poměrně obtížné pro zástupce ŽNS jej prosadit alespoň v daném rozsahu.

Co však zaráží více je, že z pátečního představenstva Investiční a rozvojové, kde se audit konečně diskutoval, spěchal pan Popov hnedka médiím sdělit, co že v jeho závěrech je. Nepočkal ani na to, až bude informace předána dozorčí radě dle zákona, ani akcionáři (mateřské společnosti Správa majetkového portfolia), ani poškozené (Městská část Praha 3). Prostě: hlavně abych to já, Popov, řekl urbi et orbi.

Tak se stalo, že tato zpráva, která mohla vzbudit slušný ohlas, a mj. POTVRDIT oprávněné označování ODS za hlavního viníka celé drahoty Lupáčovek, venkoncem zapadla, neboť jenom úplný amatér sděluje nové a důležité zprávy médiím v pátek vpodvečer.

No nic, však on se tu komunikaci jednou naučí i pan Popov.

Zdraví

Matěj Stropnickýantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama