Diskuse

Rekord Prahy 3? Podzemní kontejnery

Vložit nový příspěvek

Povrchové kontejnery

13.6.2013 09:38 vložil Jirka Š.

Existují dva druhy povrchových kontejnerů. Jednak ty klasické, odvozené od obyčejné velkoobjemové popelnice s víkem, jednak takové ty laminátové ve tvaru kupole. Ty druhé mají jasnou výhodu v tom, že se v nich nikdo nemůže hrabat a dělat kolem nepořádek.
Nicméně u všech kontejnerů bez rozdílu se často opakuje jedna věc - jsou vyváženy nedostatečně a bývá u nich odložen odpad, který se už nevešel.

Jinak za cenu jednoho podzemního kontejneru pro Prahu 3 by se dal vybudovat jednoduchý podsklepený rodinný domek. To jsme to fak' dopracovali :-/


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Povrchové kontejnery

15.6.2013 09:45 vložil zdena ,Hrabání je místní kolorit a tak trochu i užitečný _ noviny a časopisy dají do sběrny, knihy také nebo si je někdo vezme pokud jsou cenné a věci dají do bazaru nebo si je někdo vezme - dost často se odkládá dětské oblečení Bezdomovci si vydělají někdo si něco odnese.Potom to ale skončí všechno v popelnicích protože je má každý v domě a třdicí kontejnery bude mít daleko
,


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Povrchové kontejnery

3.9.2013 02:58 vložil Nika

Nejen to - stoupne kriminalita. Už takto tu je asi za šest let asi 4x víc lidí, kteří hledají po kontejnerech cokoli , co by mohli nějak zužitkovat. A lidi skutečně vyhazují i docela dobré věci, protože spousta jich má konzumní myšlení. Důsledkem nových podzemních kontejnerů bude to, že na tom ti, co se spokojili sběrem začnou krást a přepadat ... To je opravdu na co se těšit!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Až na to, Zdeno že ...

31.10.2013 23:26 vložil Jan E.

Až na to, Zdeno, že ulice není blešák, má být bezpečná a nezávadná.
Starat se o homeless nemusíte, pro knihy můžete do knihovny, jsou tam zdarma V BEDNÁCH , doporučuji zaměřiot pozornost na to, aby kolem polenic a kontejnerů bylo uklizeno,promiňte, neděljet charitu tam, kam to nepatří - pokud ovšem není vaším hobby do těch kontejnerů také jukat :-)
Promiňte, ale rozčiluje mě nechutný bordel, který kolem nich je, jako by s TSK nešlo vyjednat odvoz navíc a nešlo vyjednat s firmou úklid navíc.
Kromě toho radnice předpokládá zvýšená nárůst fetáků až začnou rušit herny na ostatních mč ( Praha 3 nemá nulovou toleranci), takže očekávejte u kontejnerů také jehly a stříkačky ( a nejen tam).


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama