Diskuse

Ze Žižkova (možná) zmizí tři desítky heren

Vložit nový příspěvek

Otevřený dopis místostarostovi Šmídovi!

20.1.2009 13:51 vložil nasranec

Pane místostarosto!
Ještě jako člen ODS před volbami v tomto volebním období jse se presentoval s titulem Mgr. jako vasokoškolský učitel: nevím sice, na které vysoké škole jste působil (jistě krátce) než jste se dostal do veřejné správy a politiky soukolí ODS!
Žádám Vás , abyste občanů, kteří nemají možnost se vyjádřit do Radničních novin- vítám zmizení heren- see vyjádřil konkrétně o současném stavu v otázce heren a také oblasti, kterou řádně nespravujete, t.j. oblast obchodních aktivit. Není přece logické, aby v Táboritské ulici vznikly pobočky dvou bankm Kutilovo boxérské centrum a nyní pro někoho zase Lékárna! To jsou přece nepodstatné provozovny. Jak dobře víte (a víte opravdu?. že pobočka ČSpořitelny je v ulici Seifertově, tamtéž je lékárna, další lékarny jsou na Flóře a v Olšanské u zdravotnických zařízení! Vyslyšte přání občanů- potřebujeme HERNÍ AUTOMATY! které bude provozovat Z-Trave jako provozuje zbytečnou prodejnu dětského výběrově drahého pádla! V oblasti, kde nežijí rodiny s malými dětmi!
Komisi těchto obchodních aktivit přeji rozpuštění! Tolik volů najednou!


Reagovat  Reagovat s citací


Neumětel

30.12.2008 11:29 vložil hanzík

A ty, které zmizí nám jistě zdůvodní pedagog ve veřejné správě! Mgr. Šmíd, místostarosta MČ Praha 3. Vybrán a zvolen za ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Neumětel: Už by nás mohl seznámit.Kdo?

16.1.2009 14:20 vložil kryšpín

Kdo?? Mgr. Šmíd, kandidující v minulých volbách jako vysokoškolský učitel- s titulem Mgr.? To tak leda na nějaké soukromé vysoké škole, např. vedenou modráky! Ale o co jde? Od prvního ledna měly být zavřeny tři desítky heren! Mohl by nám předseda komise obchodních aktivit Mgr Šmíd jinak místopředseda radnice předat občanům seznam těchto heren! Ať konečně vidíme jak tento "vysokoškolský" učitel pracuje ve veřejné správě. Volby jsou volby- tam můžete i o sobě lhát! To co děláte, dostáváte neřádně zaplaceno (zdaleka lépe než l29 letý vysokoškolský učitel) A ještě další vaše aktivity! Jste propojen se žižkovským mafiánským byznysem v a.s. Frame --- (vlastněná panem H.). Takže jste dobře nastartován , jste členem také komise pro zóny parkování! Tam ale vás dobře hlídá pan H.!) Tak už jen necelé dva roky a vrátíte se! Ale na jakou vysokou školu- pane diletante?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Neumětel: Už by nás mohl seznámit.Kdo?

2.2.2009 15:57 vložil jeník

Upřesňuji, že Mgr. Jan Šmíd (zatím si titul neupravil) dnešní zástupce starostky na Praze 3 je spolu s MUDrem Zemanem (bývalý místostarosta Prahy 3, dnes ředitel hlaně Vinohradské nemocnice (rodiče bolševici) jsou členy dozorčí rady ART FRAME Palác Akropolis, s.r.o, sídlo Praha 3, Kubelíkova 27 ( ve stejné budově sídlí přehršel celé řady a.s. s jednatelem Hurdou (alůe jaksi inkognito!) . A v ní se něco děje . Do 13.2.2008 byl její majetek 8,6 mil.Kč, který se během minulého roku ztečnil na 1,1 mil. Kč. Jistě se dozvíme proč z její výroční zprávy. Poznamenávám, že pan Šmíd je členem této s.r.o, od 10.7. 2006 (tedy těsně po volbách.


Reagovat  Reagovat s citací


Nic se nezmění! Mafie si to zařídila

30.12.2008 11:24 vložil jiřík

Jen hlupáci věří tomuto počinu! Projděte se po Seifertově ulici (velice se omlouvám Nositeli Nobelovy ceny za literaturu), že neschopní, ale všeho schopní ve vedení Radnice (bývalý pedagog Mg. Šmíd) , zodpovědný za obchodní aktivity se podílí na do budoucna příšernému rozvoji nonstop barů a heren v této lokalitě! Kdo maže ten jede! A tak berou a jsou zháčkováni s bysnysem pana kmotra H.


Reagovat  Reagovat s citací


Automaty herní zmizí z vybraných ulic!

16.12.2008 16:00 vložil rarlíček

To je systém ,, aby se vlk nažral a radnice pro své "podnikatele v hazardu" zůstala celá a vstřícná! Proč kur.. se nic v ulici nazývané po nositeli Nobelovy ceny za literaturu Jaroslavu Seifertovi neděje! Naopak se nové herny "modernizují a jsou prakticky na každém rohu! Modrý soudrughu místostarosto Mg. Šmíde, zodpovědný za odbor obchodních aktivit (svých známých)- . Dnes hledá prý pro někoho lékárnu- a hle umístí ji v Táboritské ul., kde není návaznost na lékaře a jejich lékařská zařízení! Ať si zajde na lékařská centra, uvidí tento učitel, že lékáren je dost! prostě a jednoduše Vůl! A ať v pozním odpoledni a večer se projde ulicí Seifertovou a udělá si obrázek, který může být děsivý! Kromě činnosti "grafiti" je v ulici Seifertově množství heren, v Táboritské Sex-shop, hostince pochybné kvality, prodejny v průjezdech domů v Táboritské pochybné kavality a pochybného původu! No prostě to je z volebního programu naší modré státostrany, která vynesla k moci na Žižkově kozumplíkovou, Vás Mg. šmíde, hurdu, pechu, lochmana,, bohužel i bendu! To jsou koryta! A nyní pěkně táhněte do prd...! Už to bude brzo!


Reagovat  Reagovat s citací


Zrušíme herny. Místo nich povolíme kasína a sázkové kanceláře.

16.12.2008 02:00 vložil Josef

To, že zmizí pár heren je samozřejmě dobře. Ale místo toho Ministerstvo financí povolí několik desítek dalších kasín a sázkových kanceláří. Netřeba chodit daleko, stačí si spočítat tyto zajímavé podniky třeba na Ohradě. V posledních pár letech se jich tu objevilo hned několik. Na tato zařízení nemají Magistrát ani radnice vliv. Jejich povolování je v kompetenci jen a jen MF. V počtu kasín je ČR na prvním místě v Evropě a obávám se, že bude první i na světě. Pokud by vás zajímalo, jak je to s kasíny a sázkovými kancelářemi v ČR, či jak je to s jejich odvody ze zisku, tak si do vyhledávače Google zadejte hesla kasína, sázkové kanceláře a senátor Novotný. Někoho to pobaví a někoho možná i rozpláče.


Reagovat  Reagovat s citací


"výherní" ?

15.12.2008 14:19 vložil Pavel

Já nechápu jak je možné, že je povoleno používat termín "výherní automaty"! Je to naprostý nesmysl, to nejsou automaty "výherní", ale "herní" ! To je veliký rozdíl, ten automat musí vydělat nejprve pro sebe (tak je naprogramován) a potom nějakou malou úlitbu dostane nějaký ten trouba, co do toho ty penízky láduje.
To, že ze Žižkova zmizí "tři desítky heren" z toho množství, kolik jich tu je ? To si snad někdo ze zastupitelstva dělá legraci ! Herny, sex-obchody a non-stop zastavárny ? Ještě chybí v těch dalších nekolika málo volných domech non-stop sběrny kovů a ráno si nebudete mít ani čím zamíchat kávu, lžičky budou ve sběrně a možná ani autobus nepřijede - bude ve sběrně a chudák řidič nebude mít práci.
Není to tak dlouho, co zde vagabundi ukradli duralová madla vchodových dveří u domů, potom jaksi zmizely železné rohože před vchody.
Víte, už mne to zlobí ! Policie má asi na starosti závažnější případy, ale když vidím cestou do zaměstnání, jak vagabund vleče dvě pneumatiky s disky do zastavárny a policejní auto jede kolem a nic ? Je to normální "postup" ?
Nevím, nedokáži se v té demokracii asi zorientovat. Promiňte, nejsem spisovatel, jenom obyčejný důchodce-daně platím a nikdy jsem v KSČ nebyl, nicméně se omlouvám za chyby v textu, kterých jsem se možná dopustil.
-pk-


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama