Diskuse

Ze Žižkova (možná) zmizí tři desítky heren

Vložit nový příspěvek

Neumětel

30.12.2008 11:29 vložil hanzík

A ty, které zmizí nám jistě zdůvodní pedagog ve veřejné správě! Mgr. Šmíd, místostarosta MČ Praha 3. Vybrán a zvolen za ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Neumětel: Už by nás mohl seznámit.Kdo?

16.1.2009 14:20 vložil kryšpín

Kdo?? Mgr. Šmíd, kandidující v minulých volbách jako vysokoškolský učitel- s titulem Mgr.? To tak leda na nějaké soukromé vysoké škole, např. vedenou modráky! Ale o co jde? Od prvního ledna měly být zavřeny tři desítky heren! Mohl by nám předseda komise obchodních aktivit Mgr Šmíd jinak místopředseda radnice předat občanům seznam těchto heren! Ať konečně vidíme jak tento "vysokoškolský" učitel pracuje ve veřejné správě. Volby jsou volby- tam můžete i o sobě lhát! To co děláte, dostáváte neřádně zaplaceno (zdaleka lépe než l29 letý vysokoškolský učitel) A ještě další vaše aktivity! Jste propojen se žižkovským mafiánským byznysem v a.s. Frame --- (vlastněná panem H.). Takže jste dobře nastartován , jste členem také komise pro zóny parkování! Tam ale vás dobře hlídá pan H.!) Tak už jen necelé dva roky a vrátíte se! Ale na jakou vysokou školu- pane diletante?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Neumětel: Už by nás mohl seznámit.Kdo?

2.2.2009 15:57 vložil jeník

Upřesňuji, že Mgr. Jan Šmíd (zatím si titul neupravil) dnešní zástupce starostky na Praze 3 je spolu s MUDrem Zemanem (bývalý místostarosta Prahy 3, dnes ředitel hlaně Vinohradské nemocnice (rodiče bolševici) jsou členy dozorčí rady ART FRAME Palác Akropolis, s.r.o, sídlo Praha 3, Kubelíkova 27 ( ve stejné budově sídlí přehršel celé řady a.s. s jednatelem Hurdou (alůe jaksi inkognito!) . A v ní se něco děje . Do 13.2.2008 byl její majetek 8,6 mil.Kč, který se během minulého roku ztečnil na 1,1 mil. Kč. Jistě se dozvíme proč z její výroční zprávy. Poznamenávám, že pan Šmíd je členem této s.r.o, od 10.7. 2006 (tedy těsně po volbách.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama