Diskuse

Konec Mahlerových sadů

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: ????

19.10.2013 19:05 vložil Iont

Nezlobte se, ale zúžit tento problém na pejskaře, kteří neuklízí exkrementy, je zcestné. Jde o park, který je v soukromých rukách a dosud fungoval jako park veřejný. V dané lokalitě je zeleně málo, a tak to lidem vadí. A dovolte mi taky nesouhlasit s tím, že když je něco soukromého, můžete si s tím dělat, co se vám zlíbí. Nemůžete, například o památky byste měl náležitě pečovat a místo parku taky nemůžete postavit panelák.

Jinak chápu, že vám psí exkrementy vadí. Myslím, že by radnice měla permanentně apelovat na majitele psů, aby uklízeli. Na druhé straně je potřeba zdůrazňovat i toleranci, protože občas se stane, že pes se vám někde vykadí a vy (ačkoliv normálně uklízíte) si toho nevšimnete.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: ????

19.10.2013 20:11 vložil Nene

Tak dejte k dispozici vnitrobloky vašich domů jako veřejnou zeleň. Zeleně je tam dost, jenom ji všichni mají zavřenou za vraty tak, aby nebyla k dispozici i ostatním.
Pronajímtel pozemku u vysílače dělá jenom to, co vy všichni! Ohraničuje si svůj pozemek a určuje si pravidla, kdo tam může chodit a za jakých podmínek.

Radnice nic takového, ostatně jako vždy, dělat nebude, protože se opět blíží komunální volby a rozdávání pokut pejskařům není politicky vhodné. Tak že zase nic.

Já chápu, že to lidem vadí. Byl jsem tam taky a část parku není přístupná. Je za plotem. Každý má ale jiný důvod proto, co mu na změnách vadí. Někdo tam nemůže chodit se psy. Ostatní tam chodit mohou a asi i budou moci nadále.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama