Diskuse

Ing. Tomáš Mikeska, Ž(n)S: Paní Hujová přilepená ke starostovské židli

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Turista

2.11.2014 19:30 vložil Jirka Ptáček

Dva anonymové si vyčítají anonymitu. Hm.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Turista

2.11.2014 19:52 vložil nicname

já nikomu anonymitu nevyčítám.... :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Turista

2.11.2014 19:56 vložil Jirka Ptáček

Pravda.
P.K. jako Player Killer :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Turista

2.11.2014 20:02 vložil nicname

bohužel tu vystupuji anonymně z důvodů, které jsou klasikou v této republice: nechci ohrozit své podnikání a podnikatelské záměry svými osobními postoji. Protože "opoziční" názor se zde nerespektuje, ale trestá (pokud dotyční má tu moc ho potrestat).
Áž se jiný názor bude respektovat, až se přestanou fanoušci té konkrétní osoby, strany atd. agresivně pouštět do oponentů například na předvolebních mítincích, až státní úředníci a politici budou pracovat bez ohledu na to, že někdo o nich řekl něco špatného (viz udílení státních vyznamenání "nejlepším prezidentem světa"), tak pak hrozně rád z anonymity vystoupím...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Turista

2.11.2014 23:00 vložil P.K (Puma Karel)


Pan Ptáček opět mimo. Ještě veliké štěstí, že jste se do zastupitelstva nedostal vy. Ja jako anonym nevystupuji a dokonce si zde najdete můj email, kam mi můžete napsat jeden z těch vašich blábolů. Anonymitu vyčítám pouze v případech, kdy jeden se povyšuje nad druhé a o někom tvrdí že nic nedokázal. Tito lidé jsou většinou odpadlíci společnosti, kteří si alespoň na internetu připadají že něco znamenají.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Turista

3.11.2014 10:18 vložil nicname

Ale já se pane přece nad ne nepovysuji. Jen říkám, ze tento pán v životě nebudoval žádné hodnoty myslím v materiálním smyslu tj. nepracoval a ne vypracoval se, jak se říká: z pikolika na manažera, ale chce vest radnici a ma hromadu, bohužel absurdních, názoru na řešení problémů na P3. O jeho vedeni bytoveho a nebytoveho odboru bych vám mohl po vyprávět...ale jedním slovem tragédie.
K vaší další poznámce: nejsem odpadlík společnosti. Jsem VS vzdělaný, podnikatel s nějakou vizi a ano jsem pravicové smýšlející a tím myslím pravicove ne pseudopravicove.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama