Diskuse

V Praze 3 podalo kandidátku 13 uskupení

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 12:35 vložil Janek

Jste vedle, jak ta jedle :-)
Revitalizace je věc stará přinejmenším 10 let. Kontejnery jsou taky z volebního období 2006 - 2010. Co tam máte dále? Leda, že byste otevřel kauzu Humr :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 17:28 vložil Roman

Jiřího z Poděbrad revitalizace, to se jednalo minulý měsíc, tak když je to tunel, tak se to má stopnout a ne v tom pokračovat, teprve, když se lidé bouří, to samé kontejnery, je-li to nějaký tunel, tak se to má stopnout, 4 roky by na to měly stačit, ne? Podzemní garáže apod. Ano to může být z minula, ale je li to tunel, tak ho stopnu.
Nejsem vedle jak ta jedle. Humr je směšná věc, to je jen nemorální a ne tunel. To je jako housky sčítat s ponožkama.
Roman


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 17:45 vložil Janek

Kontejnery je těžké stopnout, když na ně existuje platná smlouva. Pokud se nepletu, nakonec se jejich počet nějak omezil. Navíc to vyšetřuje policie. Nicméně případná stopka musí být v souladu s tím co umožňuje zákon. Četl jste si o tom něco? Četl jste tu smlouvu?

Jiřák není žádný tunel. Ale lidi se nedokážou shodnout na tom, jak by měla rekonstrukce probíhat. Ta debata právě kvůli tomu proběhla - aby se lidi začali bavit o tom, co tam má být. Jinak žádná smlouva v té věci zatím nebyla podepsána. Hodně lidí si myslí, že zvažovaný projekt je naprosto nevhodný (opakuji, vznikl před více jak 10 lety), můžeme debatovat nad tím, zda Jiřák vůbec rekonstruovat a jak by to mělo vypadat, ale v této fázi jej nazývat tunelem nedává logiku.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

12.8.2014 10:03 vložil Roman

Podle Vásne, ale lídé to považují za tunel, 90 mil. zaněco, co dobře slouží, vyhoditje, tak podle mne to tunel je. Stačí se pobavit s někým, kdo tomu rozumí a každý řekne, že to tak je, pár stromů a tolik prachů, to jsou peníze nás všech!!!!!!!!!!!!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

12.8.2014 11:42 vložil Filip

Odkud čerpáte, že se jedná o 90 mil. Vždyť Vám tu už řada lidí napsala, že žádná smlouva, ani definitivní podoba projektu neexistuje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

12.8.2014 20:42 vložil Roman

žádná smlouva není, protože se lidé bouřili a ty peníze jsem si nevymyslel z prstu, to byl nějaký rozpočet předběžný a před volbami jste to nechtěli riskovat takový průser. Neříkejte mi, že to je jen za pár milionů, Praha 3 potřebuje jiné důležitější věci a ne takovou nevkusnou šaškárnu, jak jsem viděl. Lidé jsou naštvaní za tu cca 1 mld. za Lupáčovku. Na P4 kritizovali předražený plavecký stadion, ale proti tomuhle to nic není. Neříkejte, že to tolik nestálo. To bylo také zveřejněno. Jeden svaluje vinu na druhého, ještě že to nesvalujete na komouše, to ale by Vám nikdo neuvěřil.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama