Diskuse

Zdeněk Zábojník, ČSSD: Mezi Skyllou a Charybdou

Vložit nový příspěvek

socánci

20.8.2014 23:04 vložil Bob

Skoro to vypadá, že sociální demokraté jsou svatoušci bez jediné chybičky.
Beztak důvodem, proč po rozpadu koalice ods-top podpořili nesourodý slepen byla Viktorka Žižkov ... my vás podpoříme v odvolání rady, vy od viktorky odkoupíte stadion ... a pokud teď kritizujete ostatní strany koalice a nejste s jejich prací spokojeni, pak nechápu, proč je držíte u moci ??

Mimochodem podobně arogantní jako paní starostka je na schůzích zastupitelstva i váš kolega Kucián a stejně nezalý jednacího řádu a neschopný kočírovat schůzi přítel Nigrin ... ale ty samozřejmě kritizovat nebudete, že :-D


Reagovat  Reagovat s citací


Re: socánci

21.8.2014 14:48 vložil Zdeněk Zábojník

Ad Bob: S Viktorií Žižkov nemám nic společného ani já ani nikdo jiný na kandidátce ČSSD. Můžete bez obav dát hlas celé straně.
Ad Janek: S ODS byla ČSSD v koalici pouze v letech 2002-2006. Z té doby se nám podařilo prosadit to, že jsme dali stavební uzávěru na pozemky NNŽ. Jen díky tomu není území dnes kompletně zastavěno. Do současné koalice jsme šli proto, že ji považujeme za lepší variantu, než Hurdovu ODS. S Viktorií Žižkov jste vedle, pokud by o ní šlo, pak by za ni Hurda jistě vyměnil své politické přežití.
Ad Jouda: ČSSD je velká strana a zakazování nefunguje.
Je rozdíl mezi všeobecným anonymním povědomím, tím, že jsem to tu napsal jako člen ČSSD.
To s tou DPS pokládám za nesmysl, proč bychom to měli dělat? Netuším, kdo je ředitelem, ale proč by měl odstupovat? Kvůli sníženému nájemnému? Vy byste to udělal? Jak dopadnou volby nevím, ale osobně pokládám místo, na kterém se naše předsedkyně nachází za volitelné.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: socánci

22.8.2014 07:43 vložil Jouda

Pane kandidáte, neberu vám iluze, ale jestli nevíte ve straně, kdo si připravuje teplá místa, protože nebude zastupitel, tak vás neberou vážně, nebo to dělají za vašimi zády, to by bylo asi horší co, iluze a pak rozčarování. Uvidíme, jak to bude po volbách. Hlavní co se ČSSD podařilo byla oddlužení Viktorky. O zákazech v ČSSD by se dalo diskutovat. I já byl bohužel pár měsíců jejím členem na Praze 3. Teď budete hledat kdo to je, ale je mi to jedno. Diktatura Mirečka a rozbroje s Michalem byly neúnosné. A´T se Mirce daří v její budoucí nové funkci ředitelky DPS. Vám přeji, aby vám vaše ideály vydrželi a nepodlehl jste tlaku z Bruselu ( Mirečka) a dalších co poškodili dobré jméno ČSSD.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama