Diskuse

Smolaři

Vložit nový příspěvek

Smolař píše o smolařích

19.12.2018 17:10 vložil Soused

Heh, si smolaři vyřizují účty :-)
Nemůžete pane Konvičko napsat Váš příběh jak se už kolikáté volební období snažíte dost na radnici a stále se Vám to nedaří?
Váš smutný politický příběh nás všechny zajímá!! ;-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Smolař píše o smolařích

19.12.2018 17:58 vložil Michal Konvička

Ahoj sousede, trochu tě poopravím. Můj zájem o komunál P-3 byl veden především snahou o změnu na naší radnici, nikoliv jen mojí účastí v zastupitelstvu. Vážně neni o co stát, 16 hodin při ustavujicim zastupilstvu bylo peko a celou dobu posluchat ty obstrukčni ciraty. A letos to konečně klaplo, přivedl jsem k pirátům několik silných osobností, podařilo se upozadit některá témata, která by mohli v budoucí koalici rezonovat a ten drobný karambol s Martinem Ardenem a Karlem Svetlikem, na to budeme jednou vzpomínat jako na dobrou historku z natáčení. Takže za letos s výsledkem voleb a vedením radnice 100% spokojenost. Měj se hezky a klidné Vánoce přeji :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Smolaři - Bellu a lidovci

30.12.2018 20:37 vložil ANNA

Dobrý den, pane Konvičko,
mám dotaz.
Prosím , byl epizodní starosta A. Bellu lidovec nebo ODS?

Absolvent teologické ( husitské ) fakulty mi nějak nejde dohromady s jeho civilním životem .Podle Desatera se tedy neřídí ( pravda, nejsem věřící, možná se mýlím :-) ) , ale mám za to, že kvůli funkci jde přes mrtvoly a po cestě k ní seje jen plevel!


Reagovat  Reagovat s citací


Smolaři - Bellu a lidovci

2.1.2019 10:08 vložil Michal Konvička

Dobrý den Anno,
A.Bellu je a byl členem ODS. Ohledně dodržování Desatera by bylo vhodnější se obrátit s dotazem přímo na pana exstarostu.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama