Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Prosba o citace

19.10.2015 12:08 vložil Karel Světlík

Vážený pane Čápe,
domnívám se, že je třeba pečlivě rozlišovat mezi tím, co starostka skutečně řekla a mezi Vašimi přesvědčeními. Starostčina věta: „Jediné, co chodí kolem iniciativy Klinika, je stížnost za stížností.“ je v kontextu, ze kterého vyplývá, že začátkem roku vedení radnice jednalo se zástupci iniciativy Klinika . Jednání nemělo jasný výsledek, očekávalo se, že bude pokračovat, ale pak už nikdo z iniciativy Klinika nepřišel. Dnes na radnici chodí už jen stížnosti. Nic více, nic méně.
O tom, zda je Klinika pro Žižkov přínosem či nikoli, tam není ani slovo.

Rozdíl mezi iniciativou Klinika a Autonomním centrem Klinika je důležitý, protože když se vedla jednání, tak iniciativa neměla budovu k dispozici. A v té době s iniciativou měla starostka co do činění. Autonomní centrum Klinika jde mimo radnici i starostku, proto starostka nemůže odpovědět na dotaz pana Mikuláše (ten mluví o Autonomním centru Klinika).
„Starostčina arogance“ a stížnost „že za ní lidé z Kliniky nechodí a neskládají účty”, jsou Vaše domněnky. Váš výchozí předpoklad sám vyjevujete: „Starostka prostě nesnáší veřejnost (ono je to ostatně vzájemné).“ Váš názor Vám neberu, ale pokud píšete reakci na vyjádření, musíte primárně vycházet z tohoto vyjádření a nikoli z Vašich přesvědčení.
Příště bych Vám tedy doporučoval úvod jinak jistě přínosného článku formulovat jako Váš názor a nikoli tento vkládat starostce do úst. V takovém případě je totiž namístě omluva.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama