Diskuse

Ing. Tomáš Mikeska, SNK ED: Praha 3 dobrá adresa

Vložit nový příspěvek

Zase bych tolik nechválil...

5.8.2008 22:56 vložil chk

...a to čistě podle hesla "sebechvála smrdí". A ono to nic jiného než hodně drahá sebechvála je, permanentní předvolební agitace, ale za peníze nás, daňových poplatníků. Jednobarevná radnice s máslem na hlavě a se svým čestným předsedou skoro na každém druhém obrázku.
Poučné je sledovat, jak jsou tam vychválené zejména něteré kontroverzní případy: Nákladové nádraží, u kterého dnes nevíme, jestli bude platit původní jakžtaž rozumný územní plán, nebo ten nový, dohodnutý asi přímo mezi radním Hurdou a investorem. Nástavby na bytové domy, které pronikly i do TV publicistických pořadů pro naprostou neschopnost a arogantnost, s jakou stavba byla prováděna. Atd.
Samozřejmě uznávám, že použité fotografie jsou nadprůměrně kvalitní (sám se tomuto oboru občas amatérsky věnuji), také tisk byl výrazně lepší, než u běžných tiskovin, které člověk občas ve schránce nachází. O to víc by mě zajímalo, kolik vlastně tahle "sranda" stála. Kolik daňoví poplatníci přispěli na propagaci jedné politické strany....


Reagovat  Reagovat s citací


Re:V den, kdy jsem četla příspěvěk Hradčany za Žižkov nevyměníš

12.8.2008 17:49 vložil Olina

dávali v TV na ČT 1 ukázku " dobré adresy Žižkova " s komentářem k bordelu kolem úřadovny cizinecké policie.
Což by měla řešit pro své občany taky radnice.Nejen policie.Řeší se to několik let.

Tak jo,tento bordel je na úrovni adresy např. u Schwarzenberského paláce na Hradčanech.Nebo na Pohořelci, kde je ticho a zameteno a klídek ...
Dyť lidičky platíme za zanedbaný Žižkov na m2 stejně, jako ty Hradčany atd.

Starostka NÁM pouští pěkně žilou, než odejde do důchodu.To bylo dost drahý.

Nechci být hrubá, ale copak jí nemohou na radnici nabídnou jinou a hlavně
lacinou hračku.?

Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zase bych tolik nechválil...

20.8.2008 12:19 vložil Hana

Po přečtení tohoto propagačního materiálu jsme si s manželem položili otázku - Copak to asi stálo? Ale hlavně a především - proč? Proč jsou zde krásné fotografie, když stačí projít "dolním" Žižkovem a je to jinak? Proč se zdůrazňují úspěchy radnice, když normální člověk má pomalu problém nakoupit, ruší se školy, nepořádek je všude kam se podíváš a radnice se tváří, že se jí to netýká? Nebylo by lepší, aby se prostředky vynaložené na tuto propagaci daly raději na ten úklid nebo cokoliv jiného, potřebnějšího? Žižkov rozhodně není dobrá adresa - možná je to místo pro přespání, ale dobrá adresa ne.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama