Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: dort od starostky

12.9.2014 11:20 vložil nicname

Je velmi smutné sledovat, jak jedna večeře za cca 9tis může lidi natolik rozlobit zvlášť, když se jednalo o pracovní večeři? To jste opravdu natolik přízemní?
Mě vadí jiné věci než ojedinělá večeře za 9tis, která v celkovém konceptu rozpočtu zaujímá asi tak 0,001% (nebo spíše i méně) z celkového rozpočtu P3.
Ale proč lidé se nezabýváte jinýma, důležitějšími záležitostmi?
Z dob ODS (i ČSSD) předražené rekonstrukce, rozhodování o územním plánu, který měl změnit tvář Nákl. nádraží a Parukářky a to bez jakékoli diskuze s občany nebo dokonce referenda. Akciovky které měly spíše plnit funkci jakýchsi trafik a zabetonování kontrolování "veřejných" peněz atd.
A to samé i ze strany Zelených ohledně uznání NNŽ za kulturní památku a také bez názorů lidí a to jen kvůli své "politické demagogii, že něco chrání"...
Od TOP zase mám problém, že to samé, aniž by se optali občanů na jejich názor, koupili stadion VŽ. Co s ním proboha bude radnice dělat? Jen kvůli tradici? pokud by tak rozhodli občani, proč ne?
Vadí mi, že není rozklikávací rozpočet. Vadí mi, že v dnešní době techniky neexistuje jednoduchá řešení pro komunikaci s úředníky, vadí mi, že úředníci se tváří, že je obtěžujeme atd.
Vadí mi, že občané nejsou vtahováni, výjimkou je pořádané referendum o Parukářce, více do obecných záležitostí a rozhodování. Že prostě v tomto státě se bere názor občanů jen při volbách a pak už jim do toho nic není....
Tohle mi vadí a vadí mi to hodně. Reprefondy, pokud nejsou nijak extrémně zneužívány atd. mě fakt tolik netrápí. A 9 tis. je fakt malichernost a nechápu lidi, kteří dokážou omílat tuto záležitost pořád a pořád dokola.
I když je to asi známka toho, že nic jiného prostě nemají nebo prostě při svém nízkém intelektu je nic jiného ani nezajímá, protože prostě někdo si dovolil jít na pracovní večeři za 9tis.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama