Diskuse

Ing. Vladislava Hujová, TOP 09: Patří politici do Knihy cti?

Vložit nový příspěvek

Odkdy se čestné občanství uděluje vekslákům?

11.9.2014 14:50 vložil Josef

Paní starostka zpočátku svého vládnutí v Praze 3 s předsedou místní buňky ODS problém neměla. Na svém blogu paní starostka neuvedla žádný SVŮJ důvod pro vyškrtnutí této po Listopadu 1989 raketově zbohatlé osoby krom důvodů pana Slámy. Důvody pana Slámy nám ale na blogu neukázala. Tak tedy nevím, o co jí vlastně šlo. Že by bylo před volbami? Problém vidím v samotné spolupráci TOP 09 s ODS po předešlých volbách. Spolupracovat s lidmi s pověstí Hurdovy ODS s ním samotným je neodpustitelné. U mne osobně to TOP 09 a paní Hujová projely už dříve, než začaly v tradici radnice Prahy 3 chodit na opulentní večeře za obecní peníze. Takže žádná změna oproti předešlým vládcům. Ukončení spolupráce TOP 09 s ODS mne již nepřesvědčí o "čisté" politice této strany i jejích členů. V každém případě, paní Hujová, přeji dobrou chuť! Ale za své!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Odkdy se čestné občanství uděluje vekslákům?

11.9.2014 18:41 vložil Jirka Ptáček

Dobrý den,
před čtyřmi roky zde v Praze 3 končila jednobarevná vláda ODS. Měsíc po volbách a den před předáním funkcí podepsala bývalá starostka Milena Kozumplíková trojnásobně předraženou smlouvu na podzemní kontejnery (ztráta pro radnici cca 100 mil. Kč). A výčet může pokračovat dále. Takže cca 750 mil. Kč stála rekonstrukce paneláků v Lupáčovce, absurdní smlouva na správu IT za 48 mil. Kč, mnohonásobně předražený tisk Radničních novin... s tím se loučila ODS.

Uplynuly čtyři roky a opět tu jsou volby. Bulvár i internetové diskuse plní jakási humrová kauza, kterou opozice neustále recykluje.

Asi to na té radnici není tak zlé, jako bylo dříve.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Odkdy se čestné občanství uděluje vekslákům?

12.9.2014 17:28 vložil PoP Off

Koukám, že tu taky semelete páté přes deváté a vydáváte to za jedinou pravdu .. vy se do té party budete skvěle hodit, pokud vás tedy občané zvolí ... :D

Osobně doufám, že budou moudřejší a tandem "Vlaďka - Matěj" a jejich nohsledy z vedení radnice vyženou :))


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama