Diskuse

Ing. Vladislava Hujová, TOP 09: Patří politici do Knihy cti?

Vložit nový příspěvek

Zoufalá je spíš HUJOVÁ než kdokoli jný , už dost Hujové

25.9.2014 11:08 vložil Alena

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Dalsi-strycek-Vik-Starostka-Prahy-3-odmita-zverejnit-veritele-milionove-pujcky-na-byt-336462


Za Hujové a této koalice se veškerý pokrok na Žižkově zmrazil.
Špína, bordel, chaos, nedomyšlené akce, navrch Huj vespod fuj!

Parlamentích listech _ viz se řeší Hojové další kauza - byt , na který neví pořádně ani, kde vzala peníze.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zoufalá je spíš HUJOVÁ než kdokoli jný , už dost Hujové

25.9.2014 11:22 vložil Kapitalista

Tak jsem si ten článek přelouskal. Vrtá mi hlavou, co nekalého pan "redaktor" vlastně zjistil. Pokud pominu expresivně laděný text plný výpadů, tak v podstatě sám uvádí, že žádnou přízeň s žádnou citovanou firmu nemá, že se nejedná o příbuzenský vztah, ale shodu jmen. To, že si starostka koupila před bezmála 10 lety byt 2+kk, tedy v době kdy nebyla starostkou, neexistovala TOP 09... Srovnávat ji se Standou Grossem, podle mě ukazuje na jediný fakt, že se opozice zoufale snaží najít nějakou špínu. A ono to nejde a nejde :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zoufalá je spíš HUJOVÁ než kdokoli jný , už dost Hujové

27.9.2014 20:11 vložil Dana

Kozumplíková nebo Hujová - je to úplně jedno. Sliby, sliby, sliby před volbami a možná dva roky po nich a pak nic :-( Bydlím v paneláku nad Bezovkou - slibované zateplení fasád, opravy domů - nic z toho se nestalo. Pouze vyměněná okna - to už se muselo, protože v horních patrech do bytů teklo. Při jejich výměně zničené balkony, stěny bytů - bez náhrady. Udělej si sám, přestože byt patří MČ.Jejich stav je katastrofální. Na paneláky se nedala ani kačka od r. 1981, kdy byly předány do užívání. Jen platíme nájmy a posloucháme kecy, jak se domy opraví a jak nám pak budou byty nabídnuty v privatizaci. Jádra jsme si přestavěli na vlastní náklady, podlahy, štuky.... Jsem přesvědčena,že ani jedno se nestane - tedy opravy ani privatizace. Takže k volbám - ani omylem!!

Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Zoufalá je spíš HUJOVÁ než kdokoli jný , už dost Hujové

28.9.2014 20:56 vložil Čenda

A koho tím Dano potrestáte, když nepůjdete k volbám? Snad jen Vás samotnou...Ve volbách budete mít na P-3 bohatý výběr, jen nebýt líný a vybrat si. Jen netvrďte, že všichni jsou stejní...Kandidáti jsou tací jako my voliči, nejsou z jiné planety.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama