Diskuse

Reakce na příspěvek

Hazard a něco navrch

6.10.2013 22:33 vložil Abi

Paní starostko,
chci znát, kdo jak hlasoval , tedy kdo pro hazard zdvihl ruku, kde můžeme nahlédnout?

nechápu podivnou informaci o tom, se kriminálníci pohrnou do městských částí např. P8, P9, atd. .Vždyť tím, že si dál Žižkov zachová herny a tedy nemá nulovou toleranci se kriminálníci nemusí přesouvat jinam.Proč by to ,proboha, dělali když jim tady dál nic chybět nebude?Nějak mi tam vypadl fakt, že kriminálníci dál zůstávají na rizikovém Žižkově.5 zrušených heren nás fakt nevytrhne.
O nulovou toleranci se zde snažila starostka Kozumplíková ,pokud vím.Pro co jste tedy zvedla ruku Vy, Vaše strana? Neříkejte, že ty peníze za hazard se
radnici hodí!Každý si umí spočítat, kolik to vynese, jen ten benefit nepřevyšuje ta rizika.A O TOM TO JE!!!
Podívejte, co jste nám dali na vědomí:

Zastupitelé hl. města Prahy v pozdních večerních hodinách schválili návrh vyhlášky k regulaci k hazardu ve znění navrženém Radou hl. města Prahy, a to pouze s malou úpravou (vyřazení cca 5 problémových heren). Bohužel nebyl přijat návrh Strany zelených na nulovou toleranci, pro který hlasovalo 16 členů zastupitelstva z řad ČSSD, KSČM a jednotlivců z ODS. Nebyl přijat ani návrh na zrušení heren, které jsou v blízkosti škol či zdravotnických zařízení, omezení otevírací doby heren či větší omezení reklamy. Schválená vyhláška povede podle SZ k přesunu gamblerství a návazné kriminality do městských částí, které si herny udržely z těch, které mají nově nulovou toleranci (Praha 2, 6, 12). Praha 1, 4, 5, 7, 8 či 9 se tak stanou novými ostrovy hazardní deviace v Praze, které ponesou veškerá rizika z přílivu hráčů a vysoké kriminality.

Zdroj: TZ SZantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama