Diskuse

Názor zastupitele: Smutné převracení reality

Vložit nový příspěvek

Výborně

30.8.2016 17:13 vložil Aleš Kofránek

Jen tak dál, pane Bellu, velmi vám fandím. Doufám, že se už brzy povede naší čtvrť této anarchistické svoloče zbavit.


Reagovat  Reagovat s citací


Šmarjá

14.7.2016 02:08 vložil KT

ten Bellu je tak blbej, až to bolí. Super výběr, Pavle Hurdo! :-)))


Reagovat  Reagovat s citací


Pan Bellu nový patron ODS, dobře placený z veřejných peněz

13.7.2016 13:42 vložil Pepa

Vážený pane Bellu, nevím nic o vašem bakalářském vzdělání čehosi a na čísi (soukromé VŠ), ale pozoruji vaší činnost již ode dne, kdy vám po zvolení místostarostou vám přišel blahopřát sám kmotr ODS Pavel Purda, také s mizerným vzděláním, ale s ohromnou mocí na Praze 3 a i v magistrátním provedení- viz Pražská plynárenská). To byly prachy pro něho!
Vaše činnost kolem Kliniky je zarážející když se snažíte představit Kliniku jako bezpečnostní riziko pro Prahu 3 či pro celou Prahu! A jak to dopadlo u Policie ČR! Žádné takové riziko Klinika nepředstavuje (předložte tento dokument)! A tak dále pokračujete- nejprve kolaudační rozhodnutí, které se ale v bordelu stavebního úřadu a na odboru stavebním nenajde (nedivte se, stavební odbor byl dlouho spravován člověkem, který si korýtko uchovával již od bolševiků a tady se jen překabátnil do členství ODS). Pomohl mu jistě málo vzdělaný Zdenda Bochman, vynikající odborník- zástupce starostky za éry madam Kozyplíkové a Pavla Purdy.
A pan Bc. Bellu pokračuje- viz dar pro Českou miss k prezentaci své firmy, která dováží a obouvá missky boty z Itálie (nejdříve tato firma společná s mladým Purdou), na situaci, uvedené v RN z května 2016 zastupitelkou Zachariášovou, bohužel Bc. vůbec nereaguje, i když si nas.al do gatí!. No a dále jeho činnost byla zaměřena na boj za boj, aby v prostorách bývalých lázní v Husitské, které nyní chátrají, vznikl podnikatelský HUB, pro normální lidi a ne liberálně smýšlejícího politika (tato éra s Klausem již snad odezněla!) . Co je podnikatelský HUB není jasné, jasné je jen, že žádný materiál proč a nač HUB bude ! Neexistuje předložený radním pro strategické plánování (pouze kecání) alespoň analýza SWOT, která by ukázala kolika řemeslníků a živnostníků z Praha 3 bude plánovaný HUB sloužit! Takže chápu iniciativu radního pro strategické plánování jako zbytečnou, pouze do budoucího cíle- opravit z veřejných prostředků a potom privatizovat "odborníky" . Co a k čemu bude HUB, není jasné- pouze k setkávání či realizaci nápadů(?) a jak _v HUBu. Otvírám nad takovou "strategií a jejím plánování" pouze hubu!!
P.S. Současně je pan Bc. Bellu radním pro kulturu- kvituji, že se plní cíl již z minulého volebního období a vytváří se základy pro realizaci poděkování Nositeli Nobelovy ceny za literaturu Jaroslavu Seifertovi na konci Seifertovy ulice v monumentu STUHA. Ale o tom Bc. zatím nepíše, čeká až na slavný konec pro volby!
Úmyslně jsou jména pozměněna, abych se vyhnul šíření pomluvy! Možná, že ani se uvedené "skutečnosti" ani nestaly


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pan Bellu nový patron ODS, dobře placený z veřejných peněz

4.8.2016 17:41 vložil alena

Stačilo by, kdyby se pan Bellu šel oficielně podívat na některý program Kliniky a nemusel by dělat anketu a ptát se lidí, kteří tam ani nebyli .


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pan Bellu nový patron ODS, dobře placený z veřejných peněz

25.8.2016 19:45 vložil nicname

Mě stačí, že tam mají takové skvosty jako bolševické knihy a ještě se tím netají. squatteři jsou prostě kriminálníci a mělo by se s nima podle toho zacházet


Reagovat  Reagovat s citací


kašpaři

29.6.2016 21:35 vložil Jan Mevald

Proč stojí politika za hovno. Politik a to bez ohledu na to co je to za typa, zkusí mluvit s lidma. Možná neobratně, ale proč by to nezkusil, že? No a jeho opozice udělá všechno pro to, aby mu to nefungovalo. Zorganizuje co nejvíc kavek aby ho mohli náležitě vyprudit. Takže je to celé na prd, všichni se rozejdou s tím, že jsou všichni svině a napíšou o tom pár článků do novin.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: kašpaři

30.6.2016 08:05 vložil Zdeněk Jahn

Přitom by stačilo, kdyby ten politik i se svým komentářem ty výsledky zveřejnil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: kašpaři

30.6.2016 15:18 vložil JL

A nebyl z ODS :-))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: kašpaři

27.7.2016 14:55 vložil Matěj Michalk Žaloudek

Pane Mevalde, a kdy se někdo z radnice naposled pokusil s lidmi (např. o Klinice) promluvit? Kdy byla naposled uspořádaná nějaká debata?
Myslíte, že dopis do schránek na hlavičkovém papíře, na nějž když odpovíte, jste označen za provokanta, lze označit za diskuzi?


Reagovat  Reagovat s citací


oprava napřesností

29.6.2016 18:01 vložil Matěj Michalk Žaloudek

Nikoho jsem myslím nenabádal k "falešným prohlášením". Nabádal jsem lidi, aby panu místostarostovi psali (a nikoliv lži, proč bych to dělal?), jak on sám si to přál. On vynaložil jistě nemalé prostředky, aby dostal zpětnou vazbu od občanů a já mu pomáhal jeho dopis šířit. Nikomu jsem neradil, co konkrétně by psát měl.

Navíc moc nerozumím, proč pana Bellu nezajímají názory lidí z jiných MČ. Je přece zastupitelem hlavního města, jehož se Klinika nyní spíše týká.


Reagovat  Reagovat s citací


Veřejně nabádal

29.6.2016 13:38 vložil Denis Kosar

"Veřejně nabádal k falešným prohlášením s odůvodněním, že stejně nebudu schopen rozklíčovat pravdivé od falešného."

Nakonec je ta formulace asi pravdiva. Ale vysponovana ad absurdum.


Reagovat  Reagovat s citací


Sedmilhář

29.6.2016 13:26 vložil Bohdan Ganický

Ajaj, ten Bellu se nám do toho ale zamotává. V oficiální odpovědi z radnice tvrdí, že se konverzace nedochovaly a teď zase že prý musel chránit soukromí občanů. Když už lže, jak když tiskne, tak by se mel aspoň držet jedné verze. Takhle to prokoukne i malé dítě. Oceňuji ale, že se doznal už v nadpisu článku. :)


Reagovat  Reagovat s citací


Bellu se vymlouvá jak klučík ze školy

29.6.2016 13:16 vložil Bohumil Čáp

Zdá se mi to, nebo se pan Bellu snaží vykroutit z toho, že není schopen/ochoten poskytnout anonymizované odpovědi, tím že žaluje a vylepuje screenshoty z Facebooku?


Reagovat  Reagovat s citací


Anomymita

29.6.2016 12:50 vložil Zdeněk Jahn

A samozřejmě se celou dobu bavíme o anonymizovaných dokumentech, jak i bylo uvedeno v mých žádostech. Ale to Vy dobře víte, jen tu zase pokračujete ve Vaší divné hře.
Nicméně pojďme této příležitosti využít - znovu Vás tímto veřejně vyzývám ke zveřejnění výsledků Vaší ankety. Troufnete si na to?


Reagovat  Reagovat s citací


Buďte konkrétní

29.6.2016 12:45 vložil Zdeněk Jahn

Vážený pane Bellu, co v mém článku je zavádějící a neodpovídá realitě? Znovu ho krátce shrnu - výsledky (ani souhrnné) své ankety jste nikde nepublikoval, na výzvy jste reagoval negativně, úřad na žádost o poskytnutí těchto informací (protože Vy jste z titulu své funkce místostarosty součástí úřadu a podléháte zákonu o svobodném přístupu k informacím), konstatoval, že je vydat nemůže, protože se nedochovaly. Co z toho není pravda?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Buďte konkrétní @ Ballů

29.6.2016 13:28 vložil JL

Souhlas. Nikde tam není prostor pro nějakou dezinterpretaci. Takže Bellu, nemlž a ven s tim :-). K čemu nám je dobrá informace, že sis to, Bellu, platil z vlastního (pche, to jo)? Dále dost pochybuji, že by "klinikáři" vyhrožovali někomu smrtí. To mi přijde extrémně podezřelé, nepravděpodobné, tedy spíš lživé (ne nadarmo jsou označováni za sluníčkáře). Přiložené facebookové screenprinty jsou v tak špatném rozlišení, že se stejně nedají číst. Zbytek jsou přesně ty slizký politický žvásty, pane Bellu, kterejch jsme slyšeli už dost. Hodně jsem se zasmál, když jsem četl Váš úvodní sloupek v Radničních Novinách - o tom, jak je Žižkov lukrativní a pro podnikání zajímavá čtvrť :-))). Nevím, kde na Žižkově si Bellu rochníš, ale na tom dolním, odkud jsem já, to má k lukrativní čtvrti fakt daleko... Jdi radši dělat někam obchoďáka, na to tvoje nátura sedí. Politiku a veřejné blaho nech prosím tě skalnějším idealistům. Díky a vyfič, muhahaa. Lidi jako ty, Bellu, dělaj z veřejnosti naštvaný fašisty.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Buďte konkrétní

25.8.2016 19:49 vložil nicname

Dovolím si nesouhlasit, i přesto, že použil emailovou schránku radnice tj @praha3.cz musela by být tato anketa nebo tento průzkum být také oficiálním Prahy 3. Vzhledem k tomu, že tuto iniciativu dělal jako soukromá osoba a dokonce z vlastních peněz nebo peněz strany tak se na to nevztahuje zákon o svobodném přístupu k informacím... Takže máte smolíka dle mého


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Buďte konkrétní

7.9.2016 12:50 vložil Zdeněk Jahn

Obávám se, že nemáte pravdu. Místostarosta vystupoval jako představitel úřadu a je tedy nutné na něj hledět jako na součást úřadu městské části. Jím získané informace se vztahují k působnosti úřadu.
Smolíka máme díky tomuto jeho zneužití funkce my všichni :-(


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama