Diskuse

Názor zastupitele: Smutné převracení reality

Vložit nový příspěvek

Buďte konkrétní

29.6.2016 12:45 vložil Zdeněk Jahn

Vážený pane Bellu, co v mém článku je zavádějící a neodpovídá realitě? Znovu ho krátce shrnu - výsledky (ani souhrnné) své ankety jste nikde nepublikoval, na výzvy jste reagoval negativně, úřad na žádost o poskytnutí těchto informací (protože Vy jste z titulu své funkce místostarosty součástí úřadu a podléháte zákonu o svobodném přístupu k informacím), konstatoval, že je vydat nemůže, protože se nedochovaly. Co z toho není pravda?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Buďte konkrétní @ Ballů

29.6.2016 13:28 vložil JL

Souhlas. Nikde tam není prostor pro nějakou dezinterpretaci. Takže Bellu, nemlž a ven s tim :-). K čemu nám je dobrá informace, že sis to, Bellu, platil z vlastního (pche, to jo)? Dále dost pochybuji, že by "klinikáři" vyhrožovali někomu smrtí. To mi přijde extrémně podezřelé, nepravděpodobné, tedy spíš lživé (ne nadarmo jsou označováni za sluníčkáře). Přiložené facebookové screenprinty jsou v tak špatném rozlišení, že se stejně nedají číst. Zbytek jsou přesně ty slizký politický žvásty, pane Bellu, kterejch jsme slyšeli už dost. Hodně jsem se zasmál, když jsem četl Váš úvodní sloupek v Radničních Novinách - o tom, jak je Žižkov lukrativní a pro podnikání zajímavá čtvrť :-))). Nevím, kde na Žižkově si Bellu rochníš, ale na tom dolním, odkud jsem já, to má k lukrativní čtvrti fakt daleko... Jdi radši dělat někam obchoďáka, na to tvoje nátura sedí. Politiku a veřejné blaho nech prosím tě skalnějším idealistům. Díky a vyfič, muhahaa. Lidi jako ty, Bellu, dělaj z veřejnosti naštvaný fašisty.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Buďte konkrétní

25.8.2016 19:49 vložil nicname

Dovolím si nesouhlasit, i přesto, že použil emailovou schránku radnice tj @praha3.cz musela by být tato anketa nebo tento průzkum být také oficiálním Prahy 3. Vzhledem k tomu, že tuto iniciativu dělal jako soukromá osoba a dokonce z vlastních peněz nebo peněz strany tak se na to nevztahuje zákon o svobodném přístupu k informacím... Takže máte smolíka dle mého


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Buďte konkrétní

7.9.2016 12:50 vložil Zdeněk Jahn

Obávám se, že nemáte pravdu. Místostarosta vystupoval jako představitel úřadu a je tedy nutné na něj hledět jako na součást úřadu městské části. Jím získané informace se vztahují k působnosti úřadu.
Smolíka máme díky tomuto jeho zneužití funkce my všichni :-(


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama