Diskuse

Názor zastupitele: Smutné převracení reality

Vložit nový příspěvek

Pan Bellu nový patron ODS, dobře placený z veřejných peněz

13.7.2016 13:42 vložil Pepa

Vážený pane Bellu, nevím nic o vašem bakalářském vzdělání čehosi a na čísi (soukromé VŠ), ale pozoruji vaší činnost již ode dne, kdy vám po zvolení místostarostou vám přišel blahopřát sám kmotr ODS Pavel Purda, také s mizerným vzděláním, ale s ohromnou mocí na Praze 3 a i v magistrátním provedení- viz Pražská plynárenská). To byly prachy pro něho!
Vaše činnost kolem Kliniky je zarážející když se snažíte představit Kliniku jako bezpečnostní riziko pro Prahu 3 či pro celou Prahu! A jak to dopadlo u Policie ČR! Žádné takové riziko Klinika nepředstavuje (předložte tento dokument)! A tak dále pokračujete- nejprve kolaudační rozhodnutí, které se ale v bordelu stavebního úřadu a na odboru stavebním nenajde (nedivte se, stavební odbor byl dlouho spravován člověkem, který si korýtko uchovával již od bolševiků a tady se jen překabátnil do členství ODS). Pomohl mu jistě málo vzdělaný Zdenda Bochman, vynikající odborník- zástupce starostky za éry madam Kozyplíkové a Pavla Purdy.
A pan Bc. Bellu pokračuje- viz dar pro Českou miss k prezentaci své firmy, která dováží a obouvá missky boty z Itálie (nejdříve tato firma společná s mladým Purdou), na situaci, uvedené v RN z května 2016 zastupitelkou Zachariášovou, bohužel Bc. vůbec nereaguje, i když si nas.al do gatí!. No a dále jeho činnost byla zaměřena na boj za boj, aby v prostorách bývalých lázní v Husitské, které nyní chátrají, vznikl podnikatelský HUB, pro normální lidi a ne liberálně smýšlejícího politika (tato éra s Klausem již snad odezněla!) . Co je podnikatelský HUB není jasné, jasné je jen, že žádný materiál proč a nač HUB bude ! Neexistuje předložený radním pro strategické plánování (pouze kecání) alespoň analýza SWOT, která by ukázala kolika řemeslníků a živnostníků z Praha 3 bude plánovaný HUB sloužit! Takže chápu iniciativu radního pro strategické plánování jako zbytečnou, pouze do budoucího cíle- opravit z veřejných prostředků a potom privatizovat "odborníky" . Co a k čemu bude HUB, není jasné- pouze k setkávání či realizaci nápadů(?) a jak _v HUBu. Otvírám nad takovou "strategií a jejím plánování" pouze hubu!!
P.S. Současně je pan Bc. Bellu radním pro kulturu- kvituji, že se plní cíl již z minulého volebního období a vytváří se základy pro realizaci poděkování Nositeli Nobelovy ceny za literaturu Jaroslavu Seifertovi na konci Seifertovy ulice v monumentu STUHA. Ale o tom Bc. zatím nepíše, čeká až na slavný konec pro volby!
Úmyslně jsou jména pozměněna, abych se vyhnul šíření pomluvy! Možná, že ani se uvedené "skutečnosti" ani nestaly


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pan Bellu nový patron ODS, dobře placený z veřejných peněz

4.8.2016 17:41 vložil alena

Stačilo by, kdyby se pan Bellu šel oficielně podívat na některý program Kliniky a nemusel by dělat anketu a ptát se lidí, kteří tam ani nebyli .


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pan Bellu nový patron ODS, dobře placený z veřejných peněz

25.8.2016 19:45 vložil nicname

Mě stačí, že tam mají takové skvosty jako bolševické knihy a ještě se tím netají. squatteři jsou prostě kriminálníci a mělo by se s nima podle toho zacházet


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama