Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Účel světí prostředy

6.10.2014 11:37 vložil Matěj Stropnický

Dobrý den,

spojení různých subjektů do občanské koalice Žižkov (nejen) sobě je založeno na programové shodě, která je na místní úrovni možná i u stran, které by se jinak shodly obtížně. Dává nám to možnost netříštit síly. Víte, nemáme totiž žádného Karla Schwarzenberga, jehož jméno by pro nás automaticky znamenalo 20% ve volbách, my si výsledek musíme odpracovat sami.
Co se týče spekulace paní starostky okolo nádraží: v textu jasně píšu, že jednání o budově i pozemcích musí být vedeno s vlastníkem, tj. Českými drahami, a obojí má být podle našeho společného programu na konci ve veřejném vlastnictví. Koalici Žižkov (nejen) sobě nikdo nesponzoruje, peníze od developerů odmítáme a kampaň si platíme sami. Máte, paní starostko, příliš bujnou fantazii hraničící v tomto případě snad až trochu s konspirací..
A ještě pro pořádek: NNŽ vyhlásila památkou ministryně kultury Alena Hanáková, která byla do své funkce delegována starosty a nezávislými (STAN), nikoliv TOP 09. STAN je dnes součástí koalice Žižkov (nejen) sobě.

S pozdravem
Matěj Stropnickýantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama