Diskuse

Platí předpisy pro každého stejně?

Vložit nový příspěvek

Vrchol arogance starostky Hujové

6.10.2012 12:39 vložil TRP

Vážená paní starostko Hujová, kde se ve Vás bere tolik arogance, pohrdání a drzosti. Jak si můžete zde, na kauza3.cz, dovolit vůbec něco napsat. Vy jste byla strůjcem toho, že Rada městské části Praha 3 svým usnesením č. 545 ze dne 12.9.2012 zakázala všechna alternativní periodika na úřadu městské části. Jednoznačně se Vám podařila cenzura svobody slova. To se na radnici za posledních 20 let nestalo. Jinými slovy to znamená, že pokud Kauza3 vyjde v tištěné podobě, nemůže být k dispozici na radnici. Ale abychom byli upřímní, nejste v tom sama. Povedlo se Vám to s Vašimi věrnými kolegy, jako je p. Rut a p. Stropnický, kteří také hlasovali pro. No holt dokud byli v opozici, tak se jim Kauza3 hodila. Teď jsou u vlády, tak jí nakonec budou chtít zrušit. Ale to jim ráda pomůžete ne?
No a zpět k tématu… No musím říct, že Vaše vyjádření v tomto článku: „nová koalice na radnici Prahy 3 /TOP 09, ČSSD a ŽnS/ naplňuje deklarovanou otevřenost a transparentnost v praxi“ je naprostý vrchol drzosti! Za dobu porevoluční, tedy ani za vlády jedné strany pod vedením starostky Kozumplíkové, se nikdy nestalo, aby bylo znemožněno jakémukoli uskupení, sdružení či politické straně pořádání něčeho takového, jako je dětský den. Myslím, že i kolegové ze ŽNS Vám to potvrdí, i když jak je vidno, i oni mají velmi krátkou paměť. Tak paní starostko Hujová, klobouk dolů! Pod Vaším vedením a za pomoci takových kapacit, jako je p. Poche a p. Stropnický se Praha 3 vrací před rok 1989, možná dokonce přímo do roku 1968 a nastává tvrdá diktatura. Bůh s námi!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vrchol arogance starostky Hujové

6.10.2012 17:56 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

TRP je nějaký ódeesák?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vrchol arogance starostky Hujové

12.10.2012 00:01 vložil Josef

Milý demokrate TRPe,

když jsem se před několika lety zeptal na Zastupitelstvu MČ P3 na původ majetku předsedy oblastní ODS Pavla Hurdy, byl mi následně doručen dopis podepsaný tehdejší starostkou Milenou Kozumplíkovou, kde mně sdělovala, že jsem byl zastupitelstvem ovládaným ODS za mé kritické vyjádření vyloučen z možnosti privatizovat obecní byt. A stejně tak vylučuje i ostatní nájemníky domu, kde bydlím - podepsali před tím několik petic, kde si stěžovali na služby SKM a vyúčtování některých fiktivních služeb. Takže návrat před rok 1989 jsem již zažil a nejen já, ale bylo to od jiné strany. Stejné zkušenosti s ODS v Praze 3 mají i další nájemníci obecních bytů, kteří za kritiku radnice skončili stejně jako já. Znám jich několik a nebydlí všichni v našem domě, aby bylo jasno :) Zkuste zavítat třeba na Chmelnici. Ale přesvědčovat někoho, kdo se na despotickém vládnutí ODS podílel či přiživoval, nemá smysl. A taková legrace na závěr. Když u nás v domě opravil vítěz výběrového řízení výtah, který před tím zničila firma, která opravovala střechu, tím vítězem byla firma Výtahy Pardubice a.s., tak výtah byl cca 4x v týdnu rozbitý a pokud jezdil, tak zastavoval v jiných než navolených patrech. Nakonec soudní znalec našel asi 16 zásadních chyb na provedených pracích. Jak víme, SKM, která zakázku řídila, byla ovládána ODS a možná ještě stále je? A poté super opravě střechy, která stála cca 4x více než je cenově obvyklé, nám začalo konečně pořádně zatékat do domu a na fasádu. Takže dům byl promáčen dvě patra pod střechou a z fasády opadala omítka. Chcete znát ještě nějakou další historku z našeho domu? Nebo se demokrate TRPe u nás zastav a my ti jich pár převyprávíme a ukážeme, ale legitimaci ODS radši nechej doma, máme s ODS totiž již své TRPké dlouholeté zkušenosti.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vrchol arogance starostky Hujové

12.10.2012 08:46 vložil Ládík

Pane Josefe, to je poměrně smutné. Vím o dalších domech, kde opravovala výtahy ta samá firma, kterou zmiňujete a se stejným "úspěchem".

Cílem evidentně bylo, aby se zakázka vysoutěžila za vysokou cenu, ale firma, která zakázku realizovala, byla naopak ta úplně nejlevnější. Výtahy byly tedy ty nejpomalejší, nejlevnější a nejporuchovější na trhu.

Můžete hádat, kam šel rozdíl mezi papírovou cenou zakázky a skutečnou dodanou hodnotou. Část tohoto fondu jste zcela jistě viděli v ulicích před všelijakými volbami, které se od té doby konaly, apod.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vrchol arogance starostky Hujové

12.10.2012 12:38 vložil Lukáš Haupt

Vážený pane Trpe,
arogancí je celý váž text vč. zneužívání slova transparence. A jen dodatek, proč ODS inzerovala politickou akci v parku pro děti, kdy ještě neměla povolení? Není toto opět a opět důkaz vaší arogance? Opravdu, bůh s vámi!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Vrchol arogance starostky Hujové

14.10.2012 21:08 vložil Matěj Stropnický

Vážený TRPe,
až budou ŽL poskytovat prostor všem kandidátům (např.) do senátu a nejen bývalé, dnes už naštěstí neúspěšné kandidátce ODS Mileně Kozumplíkové, budou to opravdu nezávislé a ne "nezávislé" noviny, já první navrhnu, aby směly být opět všude distribuovány. Dokud je to hlásná trouba ODS, bude si ji tato strana muset roznášet sama. To je myslím úplně fér.
A co se týče nepovoleného Dětského dne: no myslím, že si ŽNS nikdy nedovolilo v Radničních novinách inzerovat nelegální akci, nebo ano? Připomeňte mi to prosím, vskutku mi možná selhává paměť.
S pozdravem
Matěj Stropnický


Reagovat  Reagovat s citací


No moment...

5.10.2012 15:34 vložil Ládík

a řekl jí někdo, že už není starostkou? Třeba špatně slyší, věk už na to má. Je třeba jí to říci ještě jednou, nebo dvakrát.

ODS už má v senátu jednoho slepce, jednu vozíčkářku (která mimochodem na jednání Senátu vůbec nechodí (nejezdí), a to úspěšně kandidovala minule na Praze 3 !!!). Tak se jedna hluchá bába v Senátu ztratí, řekli si zřejmě v ptákostraně.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: No moment...

5.10.2012 17:46 vložil Karl

Co slovo, to urážka ... Je vidět, že anonymní internetová diskuze snese opravdu všechno ...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: No moment...

5.10.2012 20:24 vložil Kardinál

Souhlasím, že ten příspěvek patří mezi ty drsnější. Na druhou stranu, nechápu, jak může mít senátorka Filipiová účast pouhých 35%. Ta dobře placená práce ji asi moc nebaví. Přesto znovu kandiduje - akorát na jiném obvodu.


Reagovat  Reagovat s citací


Městská policie

5.10.2012 10:55 vložil Hruboš

Pošlete tam MP ať paní kandidátku vyvedou. Pan ředitel Machoň se toho jistě rád ujme, rád měří všem stejným metrem. Mohla by to být dobrá scénka...


Reagovat  Reagovat s citací


zrušit

5.10.2012 10:35 vložil j.svrcek

Pokud jde o takto jasné porušení zákona, není povinností vedení obce tuto akci zakázat a postupovat dle zákona jako kdyby se jednalo o akci kohokoliv jiného.


Reagovat  Reagovat s citací


Zakázat

5.10.2012 09:03 vložil Valentina Švarcová

Vážená paní starostko, máte ze své pozice možnost tuto nepovolenou akci zakázat? S úctou Valentina Švarcová


Reagovat  Reagovat s citací


členka ODS,

5.10.2012 08:31 vložil Michal

co více dodat ?!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama