Diskuse

Platí předpisy pro každého stejně?

Vložit nový příspěvek

Re: Vrchol arogance starostky Hujové

12.10.2012 00:01 vložil Josef

Milý demokrate TRPe,

když jsem se před několika lety zeptal na Zastupitelstvu MČ P3 na původ majetku předsedy oblastní ODS Pavla Hurdy, byl mi následně doručen dopis podepsaný tehdejší starostkou Milenou Kozumplíkovou, kde mně sdělovala, že jsem byl zastupitelstvem ovládaným ODS za mé kritické vyjádření vyloučen z možnosti privatizovat obecní byt. A stejně tak vylučuje i ostatní nájemníky domu, kde bydlím - podepsali před tím několik petic, kde si stěžovali na služby SKM a vyúčtování některých fiktivních služeb. Takže návrat před rok 1989 jsem již zažil a nejen já, ale bylo to od jiné strany. Stejné zkušenosti s ODS v Praze 3 mají i další nájemníci obecních bytů, kteří za kritiku radnice skončili stejně jako já. Znám jich několik a nebydlí všichni v našem domě, aby bylo jasno :) Zkuste zavítat třeba na Chmelnici. Ale přesvědčovat někoho, kdo se na despotickém vládnutí ODS podílel či přiživoval, nemá smysl. A taková legrace na závěr. Když u nás v domě opravil vítěz výběrového řízení výtah, který před tím zničila firma, která opravovala střechu, tím vítězem byla firma Výtahy Pardubice a.s., tak výtah byl cca 4x v týdnu rozbitý a pokud jezdil, tak zastavoval v jiných než navolených patrech. Nakonec soudní znalec našel asi 16 zásadních chyb na provedených pracích. Jak víme, SKM, která zakázku řídila, byla ovládána ODS a možná ještě stále je? A poté super opravě střechy, která stála cca 4x více než je cenově obvyklé, nám začalo konečně pořádně zatékat do domu a na fasádu. Takže dům byl promáčen dvě patra pod střechou a z fasády opadala omítka. Chcete znát ještě nějakou další historku z našeho domu? Nebo se demokrate TRPe u nás zastav a my ti jich pár převyprávíme a ukážeme, ale legitimaci ODS radši nechej doma, máme s ODS totiž již své TRPké dlouholeté zkušenosti.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vrchol arogance starostky Hujové

12.10.2012 08:46 vložil Ládík

Pane Josefe, to je poměrně smutné. Vím o dalších domech, kde opravovala výtahy ta samá firma, kterou zmiňujete a se stejným "úspěchem".

Cílem evidentně bylo, aby se zakázka vysoutěžila za vysokou cenu, ale firma, která zakázku realizovala, byla naopak ta úplně nejlevnější. Výtahy byly tedy ty nejpomalejší, nejlevnější a nejporuchovější na trhu.

Můžete hádat, kam šel rozdíl mezi papírovou cenou zakázky a skutečnou dodanou hodnotou. Část tohoto fondu jste zcela jistě viděli v ulicích před všelijakými volbami, které se od té doby konaly, apod.Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama