Diskuse

Praha 3 převádí byty na svojí akciovku

Vložit nový příspěvek

Děkuji za informaci

14.2.2010 18:01 vložil Josef

Pane Ruthe (SZ), děkuji Vám za informaci. Jen je třeba Vaše sdělení doplnit o upřesňující informace. Do seznamů domů a bytů nezařazených do privatizace, žřejmě spadly i domy, jejichž obyvatelé dlouhodobě o privatizici usilují, ale jsou za své postoje vůči fungování radnice vedené ODS z privatizace vyloučeni. Viz. kauza Chmelnice (asbest v obecních bytech, několikaletý soudní spor s nájemníky), kauza Zelenky-Hajského 4 (dlouhodobé stížnosti na předražené služby SKM a.s., stížnosti na velmi podivné investiční akce v domě, poškození domu firmou provádějíví opravu střechy, žádosti o prošetření výběrových řízení, soudněznalecké posudky dokazijící základní nedostatky provedených prací, předražená vyúčtování kotelny atd.). Kde je možné najít informaci, kterých domů a bytů se převedení a definitivní znemožnění privatizace bytů a domů současnými nájemníky týká? Cožpak už neplatí zákon o předkupním právu současnými nájemníky? Pokud se v seznamu najdu, budu se sradnicí soudit!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Děkuji za informaci

14.2.2010 21:14 vložil Ondřej Rut (SZ)

Ano, slyšel jsem o tomto postupu v případě azbestové kauzy, případ Zelenky Hajského neznám. Rada MČ Praha 3 v prosinci nejdříve ony sporné byty z azbestové kauzy do seznamu zařadila, pak se ovšem zalekla, usnesení revokovala a všechny nebo možná jen některé ze seznamu vyřadila. Nevím bohužel o které byty konkrétně jde. Radil bych se v tomto obrátit na paní zastupitelku Chmelovou, která se tomu věnuje. Předkupní právo pro současné nájemníky samozřejmě platí a pokud vás obešli, tak bych se rozhodně bránil.

Seznam oněch vložených bytů je součástí usnesení RHMP a je volně ke stažení zde: http://212.67.66.249/obis/tednew/(rioqd44545rxn345vqqoa3it)/tedusndetail.aspx?id=124402


Reagovat  Reagovat s citací


Znovu velký dík

15.2.2010 15:01 vložil Josef

Takto si představuji práci zastupitele v jednoduchém elektronickém světě. Je dobré vědět, kdo skutečně pracuje = koho volit. To samé platí i o panu Mikeskovi. Kéž by to MODRÝM Pražanům už konečně docvaklo. Ještě jednou děkuji.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Znovu velký dík

17.2.2010 12:33 vložil Magda

Souhlasím!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama