Diskuse

Praha 3 nechá poprvé rozhodovat lidi, do čeho se investují peníze z rozpočtu

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cyklostezka odnikud nikam

24.5.2016 08:39 vložil Filip Stome

Dobrý den pane Rute,
pro mne je na prvním místě bezpečnost dětí a dále občanů, kteří bydlí v okolí. Rozhodně jsem proti upřednostňování projíždějících - ať již cyklistů tak řidičů automobilů - na úkor místních. A co vy? Podporujete pro děti, chodce, ale hlavně cyklisty nebezpečnou "cyklootočku" a nyní ještě chcete povolit cyklistům nechráněný průjezd v protisměru v ulici s poměrně hustým provozem nejen aut, ale i dodávek a autobusů. A navíc před školou, do které chodí několikanásobně více dětí, než kolik projede Prahou 3 za den cyklistů.

Doufám, že nynější i budoucí politici, kteří mají a budou mít na radnici Prahy 3 na starosti dopravu, projeví více loajality svým voličům nežli vy, když jste jako radní pro dopravu absolutně neřešil potřeby a bezpečnost občanů Prahy 3 a vůbec jste se nestaral o to, když nám magistrát (prostřednictvím TSK) vybudoval (mimochodem kolik to tehdy stálo?) tuto nesmyslnou "cyklootočku". Nevěřím vám, že jste o tom nevěděl, když ke všem akcím na Praze 3 se musí radnice a úřad vyjadřovat, i když je platí magistrát. Odpovědnost za to padá na vaši hlavu.
Je to zcela stejné jako s "Klinikou", kdy veřejně vyzýváte k porušování zákonů a podporujete anarchisty. Nezajímáte se o občany Prahy 3, o jejich bezpečnost a především o bezpečnost jejich dětí. Děkuji vám za to, co jste v této diskuzi napsal, vaše postoje budu šířit dál a věřím, že si na to lidé při příštích volbách vzpomenou.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama